Domů » Těhotenství » Lékařské okénko

Strava by měla být po celé těhotenství pestrá, bez ohledu na to, v jakém stádiu gravidity se žena právě nachází. Vzorový jídelníček a základní tipy na správnou výživu připravila MUDr. Tereza Hubová.

Rádi byste si v těhotenství na něčem pochutnali, ale nevíte, co upéct nebo uvařit? V těhotenství můžete jíst zdravě a zároveň si na jídle pochutnat. Podívejte se na naše recepty, které jsme připravili ve spolupráci s MUDr. Terezou Hubovou. Jídlo uvaříte za chvíli a ještě si na něm pochutnáte.

Komplikace vám mohou těhotenství pěkně znepříjemnit. Jaké jsou nejčastější komplikace v graviditě a musíte být při rizikovém těhotenství doma či v nemocnici? O rizikovém těhotenství jsme pro vás připravili rozhovor s MUDr. Terezou Hubovou.

Stále více žen odkládá početí prvního potomka do vyššího věku. Je těhotenství po 35. roku věku matky problém? Přináší s sebou rizika a musí žena docházet na speciální vyšetření? Připravili jsme pro vás rozhovor s MUDr. Terezu Hubovou, ve kterém se dozvíte, jaké je těhotenství starších matek.

O očkování v těhotenství jste možná slyšeli řadu polopravd, nebo dokonce lživých informací. Je očkování pro těhotné vhodné? Kdy je prospěšné a kdy může uškodit? O roli očkování v těhotenství jsme vyzpovídali lékařku MUDr. Terezu Hubovou.