Twenty Fourteen - en to cs translation catalogue (93 entries)

en: Proudly powered by %s
cs: Používáme %s (v češtině).

en: Daily Archives: %s
cs: Archiv pro den: %s

en: Monthly Archives: %s
cs: Archiv pro měsíc: %s

en: Yearly Archives: %s
cs: Archiv pro rok: %s

en: Newer Comments &rarr;
cs: Novější komentáře &rarr;

en: &larr; Older Comments
cs: &larr; Starší komentáře

en: Comments are closed.
cs: Komentáře nejsou povoleny.

en: Category Archives: %s
cs: Archiv pro rubriku: %s

en: Comment navigation
cs: Navigace pro komentáře

en: Tag Archives: %s
cs: Archiv pro štítek: %s

en: Search Results for: %s
cs: Výsledky vyhledávání pro: %s

en: Nothing Found
cs: Nenalezeno

en: Search
cs: Hledat

en: Archives
cs: Archiv

en: Pages:
cs: Stránky:

en: Edit
cs: Upravit

en: Next &rarr;
cs: Další &rarr;

en: &larr; Previous
cs: &larr; Předchozí

en: Page %s
cs: %s. stránka

en: Primary Menu
cs: Základní navigační menu

en: Skip to content
cs: Přejít k obsahu webu

note: Author of the plugin/theme
en: the WordPress team
cs: Vývojáři WordPressu (a překladatelé)

en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
cs[0]: 1 komentář u &bdquo;%2$s&ldquo;
cs[1]: %1$s komentáře u &bdquo;%2$s&ldquo;
cs[2]: %1$s komentářů u &bdquo;%2$s&ldquo;

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
cs: Pokračování textu <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Leave a comment
cs: Napsat komentář

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
cs: Chystáte se publikovat svůj první příspěvek? <a href="%1$s">Můžete začít rovnou zde</a>.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
cs: Požadovaný obsah se na webu bohužel nenachází. Můžete ale zkusit vyhledávání pomocí zadaného klíčového slova.

en: Post navigation
cs: Navigace pro příspěvek

en: Sticky
cs: Zvýrazněno

en: Next
cs: Další

en: Previous
cs: Předchozí

en: Previous Image
cs: Předchozí obrázek

en: Next Image
cs: Další obrázek

en: 1 Comment
cs: 1 komentář

en: Images
cs: Obrázky

en: Galleries
cs: Galerie

en: Links
cs: Odkazy

note: Template Name of the plugin/theme
en: Full Width Page
cs: Stránka bez postranního panelu

en: Not Found
cs: Nenalezeno

en: Footer Widget Area
cs: Zápatí

en: <span class="meta-nav">Previous Post</span>%title
cs: <span class="meta-nav">Předchozí příspěvek</span>%title

en: <span class="meta-nav">Next Post</span>%title
cs: <span class="meta-nav">Další příspěvek</span>%title

en: Number of posts to show:
cs: Počet zobrazených příspěvků:

en: Title:
cs: Název:

en: Post format to show:
cs: Formát zobrazených příspěvků:

en: % Comments
cs: % komentáře

en: Videos
cs: Video příspěvky

en: Quotes
cs: Citace

en: Top primary menu
cs: Hlavní navigační menu

en: Secondary menu in left sidebar
cs: Vedlejší menu v levém postranním panelu

en: Primary Sidebar
cs: Levý postranní panel

en: Content Sidebar
cs: Pravý postranní panel

[ctx: Lato font: on or off]
note: Translators: If there are characters in your language that are not supported by Lato, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
cs: off

en: Tag Name
cs: Název štítku

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
cs: Patrně jste chtěli zobrazit stránku, která se na webu bohužel nenachází. Můžete ale zkusit vyhledávání pomocí zadaného klíčového slova.

en: All posts by %s
cs: Archiv autora: %s

en: Additional sidebar that appears on the right.
cs: Vedlejší postranní panel se zobrazuje v pravé části webu.

en: Featured Content
cs: Doporučený obsah

en: Layout
cs: Způsob zobrazení

en: Grid
cs: Dlaždice (mřížka)

en: %d Article | %d Articles
cs[0]: %d příspěvek
cs[1]: %d příspěvky
cs[2]: %d příspěvků

en: Appears in the footer section of the site.
cs: Oblast pro umístění widgetů, které se budou zobrazovat v dolní části webu.

en: Slider
cs: Posunovací položky

en: Posts navigation
cs: Navigace pro příspěvky

en: <span class="meta-nav">Published In</span>%title
cs: <span class="meta-nav">Přiřazeno</span>%title

en: Twenty Fourteen Ephemera
cs: Twenty Fourteen - Stručně

en: Audio
cs: Audio příspěvky

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
cs: Omlouváme se, ale hledaný výraz nebyl na webu nalezen. Zkuste to prosím znovu s nějakým jiným klíčovým slovem.

en: Main sidebar that appears on the left.
cs: Hlavní postranní panel se zobrazuje v levé části webu.

en: Twenty Fourteen requires at least WordPress version 3.6. You are running version %s. Please upgrade and try again.
cs: Šablona Twenty Fourteen vyžaduje alespoň WordPress 3.6, zatímco aktuálně používáte starší verzi %s. Nejdříve prosím proveďte aktualizaci a potom to můžete zkusit znovu.

en: Background may only be visible on wide screens.
cs: Pozadí bude zobrazeno pouze na dostatečně širokých zařízeních.

en: Site Title Color
cs: Barva pro název webu

en: Display Site Title &amp; Tagline
cs: Zobrazovat název a popis webu

en: Use a <a href="%1$s">tag</a> to feature your posts. If no posts match the tag, <a href="%2$s">sticky posts</a> will be displayed instead.
cs: Pro výběr doporučených příspěvků můžete použít speciální <a href="%1$s">štítek</a>. Pokud tímto způsobem nic neoznačíte, automaticky se budou zobrazovat <a href="%2$s">zvýrazněné příspěvky</a>.

en: Enhance your site design by using <a href="%s">Featured Images</a> for posts you&rsquo;d like to stand out (also known as post thumbnails). This allows you to associate an image with your post without inserting it. Twenty Fourteen uses featured images for posts and pages&mdash;above the title&mdash;and in the Featured Content area on the home page.
cs: Vzhled webu můžete ovlivnit také pomocí vhodných <a href="%s">náhledových obrázků</a>, a to zejména u příspěvků, které chcete nějakým způsobem zdůraznit. Snadno tak přiřadíte zvolený obrázek ke konkrétnímu příspěvku, aniž byste ho museli vkládat přímo do textu. Šablona Twenty Fourteen podporuje náhledové obrázky u příspěvků a stránek (jsou zobrazovány nad jejich názvem) a samozřejmě i v oblasti pro doporučené příspěvky na úvodní stránce.

en: For an in-depth tutorial, and more tips and tricks, visit the <a href="%s">Twenty Fourteen documentation</a>.
cs: Podrobnější návod a další zajímavé tipy pro práci se šablonou naleznete v <a href="%s">manuálu pro Twenty Fourteen</a>.

en: Don&rsquo;t display tag on front end.
cs: Nezobrazovat štítek na webu.

en: Asides
cs: Poznámky

en: This gallery contains <a href="%1$s" rel="bookmark">%2$s photo</a>. | This gallery contains <a href="%1$s" rel="bookmark">%2$s photos</a>.
cs[0]: Galerie obsahuje <a href="%1$s" rel="bookmark">%2$s obrázek</a>.
cs[1]: Galerie obsahuje <a href="%1$s" rel="bookmark">%2$s obrázky</a>.
cs[2]: Galerie obsahuje <a href="%1$s" rel="bookmark">%2$s obrázků</a>.

note: Template Name of the plugin/theme
en: Contributor Page
cs: Stránka s přehledem autorů

note: Description of the plugin/theme
en: In 2014, our default theme lets you create a responsive magazine website with a sleek, modern design. Feature your favorite homepage content in either a grid or a slider. Use the three widget areas to customize your website, and change your content's layout with a full-width page template and a contributor page to show off your authors. Creating a magazine website with WordPress has never been easier.
cs: Twenty Fourteen (2014) je nová výchozí šablona pro WordPress, která je ideální zejména pro různé magazíny. Jednou z hlavních předností je flexibilní a moderní vzhled, který se automaticky přizpůsobí různým zařízením. S její pomocí můžete snadno zvýraznit doporučený obsah webu a zobrazit ho v podobě pravidelné mřížky (dlaždice) nebo přehledného posunování jednotlivých položek. V šabloně jsou definovány celkem 3 oblasti pro widgety (levý a pravý postranní panel, zápatí), takže si můžete některé části webu snadno přizpůsobit. Twenty Fourteen obsahuje i speciální widget (určen pro zobrazování nejnovějších stručných příspěvků) a volitelné šablony pro stránky (přehled autorů webu a zobrazení bez pravého postranního panelu). Tvorba vlastního webového magazínu ve WordPressu ještě nikdy nebyla snadnější a příjemnější.

en: May only be visible on wide screens.
cs: Nastavení bude použito pouze na dostatečně širokých zařízeních.

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
cs: Pokračování textu %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

[ctx: featured content default tag slug]
en: featured
cs: doporuceno

en: The home page features your choice of up to 6 posts prominently displayed in a grid or slider, controlled by a <a href="%1$s">tag</a>; you can change the tag and layout in <a href="%2$s">Appearance &rarr; Customize</a>. If no posts match the tag, <a href="%3$s">sticky posts</a> will be displayed instead.
cs: Na úvodní stránce můžete nápadně zvýraznit až 6 příspěvků, které chcete návštěvníkům z nějakého důvodu doporučit, a zobrazit je buď v podobě pravidelné mřížky (dlaždice) nebo umožnit jejich přehledné posunování. Pro výběr doporučených příspěvků slouží speciální <a href="%1$s">štítek</a>, který lze snadno měnit (stejně jako způsob zobrazení) v menu <a href="%2$s">Vzhled &rarr; Přizpůsobit</a>. Pokud tímto způsobem nic neoznačíte, automaticky se budou zobrazovat <a href="%3$s">zvýrazněné příspěvky</a>.

en: Use this widget to list your recent Aside, Quote, Video, Audio, Image, Gallery, and Link posts.
cs: Speciální widget pro zobrazení nejnovějších stručných příspěvků (Poznámky, Citace, Video, Audio, Obrázky, Galerie a Odkazy).

en: More images
cs: Další obrázky

en: More videos
cs: Další video příspěvky

en: More audio
cs: Další audio příspěvky

en: More quotes
cs: Další citace

en: More links
cs: Další odkazy

en: More galleries
cs: Další galerie

en: More asides
cs: Další poznámky
