Stable (latest release) - en to cs translation catalogue (796 entries)

en: Show your videos in Google Videos
cs: Zobrazte vaše videa na Google Videa

en: Enhance the experience of sharing posts with videos
cs: Vylepšit sdílení článků s videi

en: Make videos responsive through enabling fitvids.js
cs: Udělejte videa responsivní, povolením fitvids.js

en: Optimize your site for Google News
cs: Optimalizujte vaši stránku pro Google News

en: Immediately pings Google on the publication of a new post
cs: Okamžitě upozornit Google na publikaci nového článku

en: Creates XML News Sitemaps
cs: Vytvoření XML News Sitemapy

en: Get found by potential clients
cs: Nalezněte potencionální klienty

en: Easily insert Google Maps, a store locator, opening hours and more
cs: Jednoduše vložte Google mapy, umístění obchodu, otevírací hodiny a více

en: Improve the usability of your contact page
cs: Zvyšte použitelnost vaší kontaktní stránky

en: Improve sharing on Pinterest
cs: Vylepšete sdílení na Pinterestu

en: Use %1$s breadcrumbs instead of %2$s ones
cs: Použij %1$s drobečkovou navigaci, místo %2$s

en: A seamless integration between %1$s and %2$s
cs: Bezproblémová integrace mezi %1$s a %2$s

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO Premium
en: %1$s, take your optimization to the next level!
cs: %1$s, posune vaši optimalizaci na vyšší stupeň

en: Redirect manager
cs: Manager přesměrování

en: create and manage redirects from within your WordPress install.
cs: vytvářejte a spravujte přímo z vaší WordPress instalace.

en: Multiple focus keywords
cs: Vícenásobně zaměřená klíčová slova

en: optimize a single post for up to 5 keywords.
cs: optimalizujte článek pro více než 5 klíčových slov

en: Social previews
cs: Náhled sociálních sítí

en: check what your Facebook or Twitter post will look like.
cs: zkontrolujte, jak bude váš Facebook a Twitter článek bude vypadat.

en: Premium support
cs: Prémiová podpora

en: gain access to our 24/7 support team.
cs: získejte 24/7 podporu našeho týmu.

en: Installed
cs: Instalováno

note: translators: $1$s expands to Yoast SEO Premium
en: Buy %1$s
cs: Koupit %1$s

note: translators: Text between %1$s and %2$s will only be shown to screen readers. %3$s expands to the product name.
en: More information %1$sabout %3$s%2$s
cs: Více informací %1$so %3$s%2$s

en: Comes with our 30-day no questions asked money back guarantee
cs: Třiceti denní jistota vrácení peněz.

en: %1$s extensions
cs: %1$s rozšíření

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO extensions
en: %1$s to optimize your site even further
cs: %1$s pro větší optimalizaci vašich stránek

note: translators: %s expands to the current taxonomy index value
en: Default for this taxonomy type, currently: %s
cs: Výchozí, pro tuto taxonomii, aktuálně: %s

en: Team and contributors
cs: Tým a spolupracovníci

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: Take a look at the people that create %1$s.
cs: Podívejte se na t, kdo vytvořili %1$s.

en: View Credits
cs: Zobrazit info

en: Note that links to archives might be still output by your theme and you would need to remove them separately.
cs: Vězte, že odkaz na výpis archívů, může být stále zobrazován šablonou a musejí být odstraněny samostatně.

en: Filter posts list
cs: Filtr archívu článků

en: Posts list navigation
cs: Navigace archívu článků

en: Posts list
cs: Výpis článků

en: Google Structured Data Test
cs: Test Google strukturovaných dat

en: Microsoft Edge Site Scan
cs: Microsoft Edge scan stránky

note: translators: %s expands to the directory path and name.
en: The directory %s could not be removed. Please remove it via FTP.
cs: Složka %s nemůže být přesunuta. Prosím, použijte FTP.

en: Files successfully removed.
cs: Soubory byly úspěšně odstraněny

en: Go Premium
cs: Získej prémium

en: Premium
cs: Prémium

en: Show All Post Types
cs: Zobrazit všechny typy článku

en: Filter by post type
cs: Filtrovat podle typu článku

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221;
cs: Upravit &#8220;%s&#8221;

note: translators: %d: number of knowledge base search results found.
en: Number of search results: %d
cs: Počet nalezených výsledků: %d

en: Crawl issues list navigation
cs: Nalezeny chyby v navigaci archívu

en: Crawl issues list
cs: Chyby v archívu

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: The following file is blocking your XML sitemaps from working properly. Either delete it (this can be done with the "Fix it" button) or disable %1$s XML sitemaps. | The following files are blocking your XML sitemaps from working properly. Either delete them (this can be done with the "Fix it" button) or disable %1$s XML sitemaps.
cs[0]: Následující soubor blokuje vaši XML sitemapu. Smažte soubor (pomocí tlačítka "Opravit"), nebo deaktivujte %1$s XML sitemapu.
cs[1]: Následující soubory blokují vaši XML sitemapu. Smažte soubory (pomocí tlačítka "Opravit"), nebo deaktivujte %1$s XML sitemapu.
cs[2]: Následující soubory blokují vaši XML sitemapu. Smažte soubory (pomocí tlačítka "Opravit"), nebo deaktivujte %1$s XML sitemapu.

en: Entries per sitemap page
cs: Přístupy přes mapu stránek

en: Post types sitemap settings
cs: Nastavení typů postu mapy stránek

en: Taxonomies sitemap settings
cs: Nastavení taxonomie mapy stránek

en: User sitemap settings
cs: Uživatelské nastavení mapy stránek

en: Your social profiles
cs: Vaše profily na sociálních sítích

en: To let search engines know which social profiles are associated to this site, enter them below:
cs: Chcete-li, aby vyhledávače věděly, které sociální profily jsou spojeny s touto stránkou, zadejte je níže:

en: Facebook settings
cs: Nastavení Facebook

en: Google+ settings
cs: Nastavení Google+

en: Pinterest settings
cs: Nastavení Pinterest

en: Twitter settings
cs: Nastavení Twitter

en: Disable SEO analysis
cs: Deaktivovat SEO analýzu

en: Removes the keyword tab from the metabox and disables all SEO-related suggestions.
cs: Odstraní kartu klíčových slov z metaboxu a deaktivuje všechny návrhy související se SEO.

en: Notifications
cs: Oznámení

en: Google Trends
cs: Google trendy

note: translators: %1$s and %2$s expand to a link to the SEO Permalinks settings page.
en: As you are redirecting attachment URLs to parent post URLs, these settings will currently only have an effect on unattached media items! So remember: If you change the %1$sattachment redirection setting%2$s in the future, the below settings will take effect for *all* media items.
cs: Vzhledem k tomu, že přesměrováváte URL adresy souborů na URL adresy rodičovského postu,  tato nastavení v současné době mají vliv pouze na nepřipojené mediální položky! Takže pamatujte: Pokud změníte v budoucnu %1$snastavení přesměrování přílohy%2$s, níže uvedená nastavení se projeví u *všech* mediálních položek

en: Excluded posts settings
cs: Nastavení vyloučených postů

en: Your XML Sitemap
cs: Vaše mapa stránek XML

note: translators: %s: number of notifications
en: %s notification | %s notifications
cs[0]: %s oznámení
cs[1]: %s oznámení
cs[2]: %s oznámení

en: Yoast SEO video tutorial
cs: Instruktážní video Yoast SEO

en: Search results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Back to search results
cs: Zpět na výsledky vyhledávání

en: Open the knowledge base article in a new window or read it in the iframe below
cs: Otevřít článek znalostní databáze v novém okně nebo ho číst v uvedeném rámečku dole.

en: Knowledge base article
cs: Článek znalostní databáze

en: Let our experts set up your Yoast SEO Premium plugin!
cs: Dovolte našim expertům nastavit váš Yoast SEO Premium plugin!

en: Cancel
cs: Zrušit

note: Translators: %1$s: expands to 'Yoast SEO', %2$s expands to Google Search Console.
en: To allow %1$s to fetch your %2$s information, please enter your Google Authorization Code. Clicking the button below will open a new window.
cs: Chcete-li umožnit %1$s přenést vaši %2$s informaci, prosím, zadejte váš autorizační kód Google. Kliknutím na tlačítko níže otevřete nové okno.

en: Enter your Google Authorization Code and press the Authenticate button.
cs: Zadejte váš autorizační kód Google a stiskněte tlačítko ověření

en: Content optimization
cs: Optimalizace obsahu

en: Make primary
cs: Udělat primárním

en: Breadcrumbs settings
cs: Nastavení drobečkové navigace

en: Stop words in slugs.
cs: Zastavit slova ve slugu.

en: RSS feed settings
cs: Nastavení RSS feedu

en: Restore default settings
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: Security setting
cs: Bezpečnostní nastavení

en: Title separator symbol
cs: Symbol separátoru v Title

en: Keyword analysis
cs: Analýza klíčových slov

en: Removes the keyword tab from the metabox and disables all keyword-related suggestions.
cs: Odstraní kartu klíčových slov z metaboxu a deaktivuje veškeré návrhy související s klíčovým slovem.

note: translators: %1$s resolves to https://github.com/Yoast/wordpress-seo
en: You are trying to load non-minified files, these are only available in our development package. Check out %1$s to see all the source files.
cs: Snažíte se načíst neminifikované soubory, které jsou k dispozici pouze v našem vývojářském balíčku. Podívejte se na %1$s, kde uvidíte všechny zdrojové soubory.

en: Readability
cs: Čitelnost

en: Needs improvement
cs: Potřebuje vylepšení

en: Enabled analysis
cs: Aktivované analýzy

en: Readability analysis
cs: Analýza čitelnosti

en: Removes the readability tab from the metabox and disables all readability-related suggestions.
cs: Odstraní kartu čitelnosti z metaboxu a deaktivuje veškeré návrhy související s čitelností.

en: Disable readability analysis
cs: Deaktivovat analýzu čitelnosti

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: %1$s Dashboard
cs: %1$s Nástěnka

en: "Max entries per sitemap page" should be below %s to meet Google's requirements, which %s is not.
cs: "Maximální počet přístupů na mapu stránek" by měl být menší než %s, aby byly splněny požadavky Google, což %s není.

note: translators: %d resolves to the number of alerts being added.
en: You have a new issue concerning your SEO! | You have %d new issues concerning your SEO!
cs[0]: Máte nový problém týkající se vašeho SEO!
cs[1]: Máte %d problémy týkající se vašeho SEO!
cs[2]: Máte %d problémů týkajících se vašeho SEO!

en: Paging comments is enabled, this is not needed in 999 out of 1000 cases, we recommend to disable it.
cs: Stránkování komentářů je povoleno, toto není potřeba v 999 z 1000 případů, doporučujeme je vypnout.

note: translators: %1$s resolves to the opening tag of the link to the comment setting page, %2$s resolves to the closing tag of the link
en: Simply uncheck the box before "Break comments into pages..." on the %1$sComment settings page%2$s.
cs: Jednoduše zrušte zaškrtnutí políčka na %1$sstránce nastavení komentářů%2$s.než "Uvolníte komentáře na stránky..."

note: translators: %1$s resolves to the starting tag of the link to the permalink settings page, %2$s resolves to the closing tag of the link
en: You can fix this on the %1$sPermalink settings page%2$s.
cs: Tento problém lze vyřešit na %1$sstránce nastavení trvalého odkazu%2$s.

en: Dashboard
cs: Nástěnka

en: No results found.
cs: Nebyly nalezeny žádné výsledky.

en: Search the Yoast knowledge base
cs: Prohledat znalostní databázi Yoast

en: Something went wrong. Please try again later.
cs: Něco je špatně. Prosím, zkuste to znovu později.

en: Loading...
cs: Nahrávám...

en: search
cs: hledat

en: Back
cs: Zpět

en: Open
cs: Otevřít

en: Knowledge base
cs: Znalostní databáze

en: Email support is a %s feature
cs: Emailová podpora je %s prvek

note: translators: %1$s: expands to 'Yoast SEO Premium', %2$s: links to Yoast SEO Premium plugin page.
en: To be able to contact our support team, you need %1$s. You can buy the plugin, including one year of support, updates and upgrades, on %2$s.
cs: Chcete-li kontaktovat náš tým podpory, potřebujete %1$s. Plugin si můžete zakoupit včetně jednoroční podpory, aktualizací a upgradů na %2$s.

en: Email support
cs: Emailová podpora

en: Video tutorial
cs: Instruktážní video

en: Meta description not set.
cs: Meta popis není nastaven.

en: Filter by SEO Score
cs: Filtrovat dle SEO dosaženého výsledku

en: Order a Website Review and we will tell you what to improve to attract more visitors!
cs: Objednejte si Revizi webových stránek a my vám řekneme, co je potřeba vylepšit, abyste přilákali více návštěvníků.

en: Take the online SEO Copywriting Training course and learn how to write awesome copy that ranks!
cs: Absolvujte tento online tréninkový kurz SEO Copywriting a naučte se, jak napsat úžasné texty, které vítězí!

en: Take the online Basic SEO Training course and learn the fundamentals of SEO!
cs: Absolvujte tento online tréninkový kurz Basic SEO a naučte se základy SEO.

en: Take the Yoast SEO for WordPress Training course and become a certified Yoast SEO for WordPress expert!
cs: Absolvujte tento tréninkový kurz Yoast SEO pro WordPress a staňte se certifikovaným odborníkem na Yoast SEO pro WordPress!

en: Buy the Yoast SEO Premium plugin now and get access to extra features and 24/7 support!
cs: Zakupte si plugin Yoast SEO Premium nyní a získejte přístup k extra funkcím a 24/7 podporu!

en: Buy the Yoast Video SEO plugin now and optimize your videos for video search results and social media!
cs: Zakupte si plugin Yoast Video SEO nyní a optimalizujte vaše videa pro výsledky vyhledávání videí a sociální média!

en: Buy the Yoast WooCommerce SEO plugin now and optimize your shop today to improve your product promotion!
cs: Zakupte si plugin Yoast WooCommerce SEO nyní a optimalizujte váš obchod ještě dnes tak, abyste zlepšili propagaci vašich výrobků!

en: Buy the Yoast Local SEO plugin now to improve your site&#8217;s Local SEO and ranking in Google Maps!
cs: Zakupte si plugin Yoast Local SEO nyní,abyste zlepšili vaše stránky&#8217;s Local SEO a ranking v Google Maps!

en: Buy the Yoast News SEO plugin now and start optimizing to get your site featured in Google News!
cs: Zakupte si plugin Yoast News SEO nyní a začněte s optimalizací, aby se se vaše stránky dostaly do Google News!!

en: Keyword:
cs: Klíčové slovo:

en: Enter your focus keyword
cs: Zadejte vaše klíčové slovo zaměření

en: Not available
cs: Není dostupný

en: This is a rendering of what this post might look like in Google's search results. %sLearn more about the Snippet Preview%s.
cs: Jedná se o ukázku, jak by mohl tento příspěvek vypadat ve výsledku vyhledávání v Googlu. 
    %sVíce informací o náhledu úryvků%s.

en: Analysis
cs: Analýza

en: Pick the main keyword or keyphrase that this post/page is about. %sLearn more about the Focus Keyword%s.
cs: Vyberte hlavní klíčové slovo nebo klíčové slovní spojení,které vyjadřuje, o čem tento příspěvek/web je. %sVíce informací o klíčovém slově zaměření%s.

en: This is the content analysis, a collection of content checks that analyze the content of your page. %sLearn more about the Content Analysis Tool%s.
cs: Toto je obsahová analýza, sbírka kontrol obsahu, která analyzuje obsah vašich stránek. 
    %sVíce informací o Nástroji obsahové analýzy%s.

en: Product Management
cs: Produktový management

en: Head R&D
cs: Vedoucí R&D

en: Linguist
cs: Lingvista

en: Development Leaders
cs: Vedoucí vývoje

en: Yoast Developers
cs: Vývojáři Yoast

en: Quality Assurance & Testing
cs: Ověřování a testování kvality

en: Problems
cs: Problémy

en: We have detected the following issues that affect the SEO of your site.
cs: Zjistili jsme následující problémy, které mají vliv na SEO vašich stránek.

en: Good job! We could detect no serious SEO problems.
cs: Dobrá práce! Nenašli jsme žádné závažné SEO problémy.

en: Dismiss this item.
cs: Zamítnout tuto položku.

en: Restore this item.
cs: Obnovit tuto položku.

en: Improvements
cs: Vylepšení

en: Implement the following suggestions to further optimize your site for SEO.
cs: Implementujte následující návrhy pro lepší optimalizaci vašich stránek pro SEO.

en: Good job! We found nothing you can improve upon.
cs: Dobrá práce! Nenašli jsme nic, co byste mohli zlepšit!

en: Pinterest confirmation
cs: Potvrzení Pinterest

en: Replaced with the primary category of the post/page
cs: Nahrazen primární kategorií příspěvku/stránky.

en: Webmaster Tools verification
cs: Ověření Nástrojů pro webmastery

note: translators: %s expands to <code>noodp</code>
en: Prevents search engines from using the DMOZ description in the search results for all pages on this site. Note: If you set a custom description for a page or post, it will have the %s tag regardless of this setting.
cs: Zabraňuje vyhledávačům používat DMOZ popis ve výsledcích vyhledávání pro všechny stránky na tomto webu. Poznámka: pokud nastavíte vlastní popis stránky nebo příspěvku, bude mít %s tag bez ohledu na toto nastavení.

en: Format-based archives
cs: Archívy založené na formátu

en: The user sitemap contains the author archive URLs for every user on your site.
cs: Mapa stránek uživatele obsahuje adresy URL archívu autora pro každého uživatele na vašich stránkách.

en: Users without posts
cs: Uživatelé bez příspěvků

en: You can choose to not include users without posts.
cs: Můžete se rozhodnout nezahrnovat uživatele bez příspěvků.

en: If you have already confirmed your website with Pinterest, you can skip the step below.
cs: Pokud jste již potvrdily vaše webové stránky s Pinterestem, můžete přeskočit následující krok.

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: Existing %1$s Title
cs: Stávající %1$s titul

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: New %1$s Title
cs: Nový %1$s Title

en: Help center
cs: Centrum nápovědy

en: If you have a Google+ page for your business, add that URL here and link it on your %1$sGoogle+%2$s page&#8217;s about page.
cs: Pokud máte Google+ web vaší firmy, přidejte tuto URL adresu sem a propojte ji na vaší   %1$sGoogle+%2$s stránce&#8217;s o stránce.

en: Show information about errors in category 'Access Denied'
cs: Zobrazit informace o chybách v kategorii "Přístup byl odepřen"

en: Show information about errors in category 'Not Found'
cs: Zobrazit informace o chybách v kategorii "Nenalezeno"

en: Show information about errors in category 'Other'
cs: Zobrazit informace o chybách v kategorii "Ostatní"

en: Show information about errors in category 'Blocked'
cs: Zobrazit informace o chybách v kategorii "Blokováno"

en: Show information about errors in category 'Server'
cs: Zobrazit informace o chybách v kategorii "Server"

en: Show information about errors in category 'Soft 404'
cs: Zobrazit informace o chybách v kategorii "Soft 404"

note: translators: %s expands to Yoast SEO Premium translators: %s expands to the product name
en: Buy %s
cs: Koupit %s

en: Show information about the snippet editor
cs: Zobrazit informace o Snippet Editoru

en: Show information about the content analysis
cs: Zobrazit informace o obsahové analýze

en: Show information about the focus keyword
cs: Zobrazit informace o klíčovém slově zaměření

en: Snippet Editor Help
cs: Pomoc Snippet Editor

en: Focus Keyword Help
cs: Pomoc Klíčové slovo zaměření

en: Content Analysis Help
cs: Pomoc Obsahová analýza

en: Need more help?
cs: Potřebujete další pomoc?

note: translators: %s expands to Yoast SEO Premium
en: If you buy %s you'll get access to our support team and bonus features!
cs: Pokud si koupíte %s, získáte přístup k našemu týmu podpory a bonusovým funkcím!

note: translators: %s expands to Yoast SEO
en: Want to be a %s Expert?
cs: Chcete být %s odborník?

note: translators: %$1s expands to Yoast SEO
en: Follow our %1$s for WordPress training and become a certified %1$s Expert!
cs: Následujte náš %1$s pro trénink WordPress a staňte se certifikovaným %1$s odborníkem!

note: translators: %s expands to Yoast SEO for WordPress
en: Enroll in the %s training &raquo;
cs: Zapiště se do %s školení &raquo;

en: No redirect
cs: Nepřesměrovávat

en: Redirect
cs: Přesměrování

en: Note: this feature has been deprecated, as the SEO value is close to 0 these days. If you disable it you will not be able to put it back on.
cs: Poznámka: Tato funkce byla zavržena, neboť SEO hodnota se pohybuje v těchto dnech v blízkosti 0. Pokud ji deaktivujete, nebudete ji moci vrátit zpět.

en: Trying to build the sitemap cache key, but the postfix and prefix combination leaves too little room to do this. You are probably requesting a page that is way out of the expected range.
cs: Snaha o vybudování klíče mezipaměti mapy stránek, ale kombinace postfix a prefix ponechává příliš málo prostoru, jak toho dosáhnout. Pravděpodobně požadujete stránku, která je mimo očekávané rozmezí.

en: Expected an integer as input.
cs: Zadání musí být celé číslo.

en: Regular
cs: Normální

en: Bold the last page
cs: Označit tučně poslední stránku

en: Keep
cs: Udržet

en: Remove
cs: Odebrat

en: Author archives
cs: Archívy autora

en: Date-based archives
cs: Archívy založené na datu

en: Subpages of archives
cs: Podstránky archívů

en: XML sitemap functionality
cs: Funkce XML mapy stránek

en: Author / user sitemap
cs: Mapa stránek autora/uživatele

en: In sitemap
cs: Na mapě stránek

en: Not in sitemap
cs: Ne v mapě stránek

en: Filter specific user roles
cs: Filtrovat specifické uživatelské role

en: Term is set to noindex.
cs: Term je nastaven pro neindexování.

en: Integrations
cs: Integrace

note: translators: accessibility text. %1$s expands to the term title, %2$s to the taxonomy title.
en: Make %1$s primary %2$s
cs: Udělat %1$s primární %2$s

en: Primary
cs: Základní

note: translators: %s is the taxonomy title. This will be shown to screenreaders
en: Primary %s
cs: Základní %s

en: Show Blog page
cs: Zobrazit stránku Blogu

en: Bold
cs: Tučné písmo

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: The advanced section of the %1$s meta box allows a user to noindex posts or change the canonical. These are things you might not want if you don't trust your authors, so by default, only administrators can do this. Enabling the advanced box allows all users to change these settings.
cs: Pokročilá část %1$s meta boxu umožňuje uživatelům neindexovat příspěvky nebo měnit ty kanonické. To jsou věci,které možná nebudete chtít, pokud nedůvěřujete vašim autorům, takže jako výchozí stav jsou nastaveny změny pouze administrátorem. Povolením pokročilého políčka bude umožněno měnit tato nastavení všem uživatelům.

note: translators: %1$s expands to OnPage.org
en: %1$s indexability check
cs: Kontrola indexovatelnosti %1$s

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: Show
cs: Ukázat

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: Advanced part of the %1$s meta box
cs: Pokročilá část %1$s meta boxu

en: Enabled
cs: Aktivní

en: Disabled
cs: Zakázáno

note: translators: 1: opens a link to a related knowledge base article. 2: closes the link
en: Yoast SEO has %1$snot fetched your site’s indexability status%2$s yet from OnPage.org
cs: Yoast SEO %1$s ještě nepřenesl status indexování vašich stránek%2$s z OnPage.org

note: translators: %1$s expands to the social network name
en: If you don't want to use the title for sharing on %1$s but instead want another title there, write it here.
cs: Pokud nechcete používat název pro sdílení na %1$s, ale místo toho chcete ještě další titul, napište ho zde.

note: translators: %1$s expands to the social network name
en: If you don't want to use the meta description for sharing on %1$s but want another description there, write it here.
cs: Pokud nechcete používat meta popis pro sdílení na %1$s, ale místo toho tam chcete jiný popis, napište ho zde.

note: translators: %1$s expands to the social network name
en: If you want to use an image for sharing on %1$s, you can upload / choose an image or add the image URL here.
cs: Pokud chcete použít obrázek pro sdílení na %1$s, můžete nahrát/vybrat obrázek nebo přidat URL adresu obrázku zde.

en: Architect
cs: Architekt

note: translators: 1: expands to OnPage.org
en: Indexability check by %1$s
cs: Kontrola indexovatelnosti pomocí %1$s

en: Your homepage can be indexed by search engines.
cs: Vaše domovská stránka může být indexována pomocí vyhledávačů.

note: translators: 1: opens a link to a related knowledge base article. 2: closes the link
en: Yoast SEO has %1$snot been able to fetch your site’s indexability status%2$s from OnPage.org
cs: Yoast SEO %1$snebyl schopen přenést status indexovatelnosti vašich stránek%2$s z OnPage.org

en: Fetch the current status
cs: Načíst aktuílní stav

en: Analyze entire site
cs: Analyzovat celé stránky

note: translators: %s expands to <code>/category/</code>
en: Strip the category base (usually %s) from the category URL.
cs: Vyjmout bázi kategorie (obvykle %s) z URL adresy kategorie.

note: translators: %s expands to <code>?replytocom</code>
en: Remove the %s variables.
cs: Odstranit %s proměnné.

en: Import from wpSEO
cs: Import z wpSEO

en: No index
cs: Neindexovat

note: translators: %s: wp_title() function
en: The separator defined in your theme's %s tag.
cs: Oddělovač definovaný ve vašem %s tagu motivu.

en: Add-ons
cs: Add-ony

en: Once Weekly
cs: Jednou týdně

note: translators: 1: opens a link to a related knowledge base article. 2: closes the link
en: %1$sYour homepage cannot be indexed by search engines%2$s. This is very bad for SEO and should be fixed.
cs: %1$sVaše domovská stránka nemůže být indexována pomocí vyhledávačů%2$s. To je pro SEO velmi špatné a mělo by to být opraveno.

en: Facebook / Opengraph metadata
cs: Metadata Facebook/Opengraph

note: translators: 1: is a link to 'admin_url / admin.php?page=wpseo_tools&recalculate=1' 2: closing link tag
en: We've updated our SEO score algorithm. %1$sRecalculate the SEO scores%2$s for all posts and pages.
cs: Aktualizovali jsme náš algoritmus SEO skóre. %1$sPřepočítat SEO skóre%2$s pro všechny příspěvky a stránky.

en: %s filter/action
cs: %s filtr/akce

note: translators: 1: expands to a <span> containing the number of posts recalculated. 2: expands to a <strong> containing the total number of posts.
en: %1$s of %2$s done.
cs: %1$s z %2$s hotovo.

en: Recalculating SEO scores for all pieces of content with a focus keyword.
cs: Přepočítání SEO skóre pro všechny části obsahu s klíčovým slovem zaměření.

en: Facebook / Open Graph metadata
cs: Metadata Facebook/Opengraph

en: Twitter metadata
cs: Metadata Twitter

en: The plugin wpSEO has been detected. Do you want to %simport its settings%s?
cs: Plugin wpSEO byl nalezen. Chcete %simportovat jeho nastavení%s?

en: wpSEO has been deactivated
cs: wpSEO byl deaktivován

en: Add keyword
cs: Přidat klíčové slovo

en: Multiple focus keywords is a %s feature
cs: Mnohočetná klíčová slova zaměření je %s funkce

note: translators: %1$s: expands to 'Yoast SEO Premium', %2$s: links to Yoast SEO Premium plugin page.
en: To be able to add and analyze multiple keywords for a post or page you need %1$s. You can buy the plugin, including one year of support, updates and upgrades, on %2$s.
cs: Aby bylo možné přidat a analyzovat několik klíčových slov pro příspěvek nebo stránku, potřebujete %1$s. Můžete si koupit plugin včetně jednoho roku podpory,aktualizací a upgradů na %2$s.

note: translators: %s expands to Yoast SEO Premium
en: Get %s &raquo;
cs: Získat %s &raquo;

en: Good
cs: Dobré

en: Bad
cs: Špatné

en: Error 404: Page not found
cs: Chyba 404: Stránka nebyla nalezena

en: Archives for
cs: Archivy pro

en: Home
cs: Domů

en: You searched for
cs: Hledali jste

en: Please select a valid taxonomy for post type "%s"
cs: Zvolte prosím platnou taxonomii pro typ příspěvku "%s"

en: Please select a valid post type for taxonomy "%s"
cs: Vyberte prosím platný typ příspěvku pro taxonomii "%s"

note: translators: %1$s expands to the option name and %2$sexpands to Yoast SEO
en: %1$s is not a valid choice for who should be allowed access to the %2$s settings. Value reset to the default.
cs: %1$s není platná volba pro toho, kdo by měl mít přístup k nastavením %2$s. Hodnota byla obnovena na výchozí.

en: The default blog setting must be the numeric blog id of the blog you want to use as default.
cs: Základní nastavení blogu musí být numerické id blogu, který chcete použít jako výchozí.

en: This must be an existing blog. Blog %s does not exist or has been marked as deleted.
cs: Musí jít o existující blog. Blog %s buď neexistuje, nebo byl označen ke smazání.

en: No numeric value was received.
cs: Nebyla obdržena žádná numerická hodnota.

en: The post %s appeared first on %s.
cs: Příspěvek %s pochází z %s

en: Summary
cs: Souhrn

en: Summary with large image
cs: Souhrn s velkým obrázkem

en: %s does not seem to be a valid Twitter user-id. Please correct.
cs: %s nevypadá na platný uživatelský id do služby Twitter. Prosím o opravu.

en: %s, Author at %s
cs: %s, Autor %s

en: You searched for %s
cs: Výsledky vyhledávání %s

en: %s Archive
cs: %s Archív

en: "Max entries per sitemap page" should be a positive number, which %s is not. Please correct.
cs: "Maximální počet položek na stránku sitemapy" by mělo být kladné číslo, což %s není. Prosím o opravu.

en: %s does not seem to be a valid %s verification string. Please correct.
cs: %s nevypadá jako platný ověřovací řetěžec %s. Prosím o opravu.

en: %s does not seem to be a valid url. Please correct.
cs: %s nevypadá na platnou URL. Prosím o opravu.

en: Keyword Research
cs: Průzkum klíčových slov

en: AdWords External
cs: Externí AdWords

en: SEO Book
cs: SEO Kniha

en: Analyze this page
cs: Analyzuj tuto stránku

en: Check Inlinks (OSE)
cs: Zkontroluj příchozí odkazy (OSE)

en: Check Keyword Density
cs: Zkontroluj hustotu klíčové fráze

en: Check Google Cache
cs: Zkontrolujte Google Cache

en: Check Headers
cs: Zkontroluj Headers

en: Pinterest Rich Pins Validator
cs: Validátor Pinterest Rich Pins

en: HTML Validator
cs: HTML validátor

en: CSS Validator
cs: CSS validátor

en: Google Page Speed Test
cs: Google test rychlosti stránek

en: Mobile-Friendly Test
cs: Test mobile-friendly

en: SEO Settings
cs: SEO nastavení

en: The plugin All-In-One-SEO has been detected. Do you want to %simport its settings%s?
cs: Plugin All-In-One-SEO byl nalezen. Chcete %simportovat jeho nastavení%s?

en: All-In-One-SEO has been deactivated
cs: All-In-One-SEO byl deaktivován

en: As you can see, there is a translation of this plugin in %1$s. This translation is currently %3$d%% complete. We need your help to make it complete and to fix any errors. Please register at %4$s to help complete the translation to %1$s!
cs: Jak vidíte, existuje překlad tohoto pluginu v %1$s. Tento překlad je v současnosti %3$d%% kompletní. Potřebujeme vaši pomoc k jeho dokončení a opravám chyb. Prosím, zaregistrujte se na %4$s, abyste pomohli dokončit překlad do %1$s!

en: You're using WordPress in %1$s. While %2$s has been translated to %1$s for %3$d%%, it's not been shipped with the plugin yet. You can help! Register at %4$s to help complete the translation to %1$s!
cs: Používáte WordPress v %1$s. I když %2$s byl přeložen do %1$s pro %3$d%%, ještě nebyl spojen s pluginem. Můžete pomoci! Zaregistrujte se na %4$s, abyste mohli pomoci s překladem do %1$s!

en: You're using WordPress in a language we don't support yet. We'd love for %2$s to be translated in that language too, but unfortunately, it isn't right now. You can change that! Register at %4$s to help translate it!
cs: Používáte WordPress v jazyce, který ještě nepodporujeme. Rádi bychom, aby %2$s byl také přeložen do tohoto jazyka, ale bohužel tomu tak v současnosti není . Vy to můžete změnit! Zaregistrujte se na %4$s a pomožte nám s překladem!

en: Translation of %s
cs: Překlad %s

en: Register now &raquo;
cs: Zaregistrovat se nyní &raquo;

en: <b>Warning!</b> You're blocking external requests which means you won't be able to get %s updates. Please add %s to %s.
cs: <b>Varování!</b> Blokujete externí dotazy, což znamená, že nebudete dostávat aktualizace %s. Prosím přidejte %s do %s.

en: Your %s license has been activated.
cs: Vaše %s licence byla aktivována.

en: You have an unlimited license.
cs: Máte neomezenou licenci.

en: You have used %d/%d activations.
cs: Použili jste %d/%d aktivací.

en: <a href="%s">Did you know you can upgrade your license?</a>
cs: <a href="%s">Věděli jste, že můžete rozšířit svou licenci?</a>

en: <a href="%s">Your license is expiring in %d days, would you like to extend it?</a>
cs: <a href="%s">Vaše licence vyprší za %d dní, chcete ji prodloužit?</a>

en: You've reached your activation limit. You must <a href="%s">upgrade your license</a> to use it on this site.
cs: Dovršili jste limitu vašich aktivací. Pro aktivaci na tomto webu musíte <a href="%s">rozšířit svou licenci</a>.

en: Your license has expired. You must <a href="%s">extend your license</a> in order to use it again.
cs: Vaše licence vypršela. Pro další použití musíte <a href="%s">prodloužit svou licenci</a>.

en: Failed to activate your license, your license key seems to be invalid.
cs: Nepodařilo se aktivovat vaši licenci, váš licenční klíč je zřejmě neplatný.

en: Your %s license has been deactivated.
cs: Vaše %s licence byla deaktivována.

en: Failed to deactivate your %s license.
cs: Nepodařilo se dekativovat vaši %s licenci.

en: Request error: "%s" (%scommon license notices%s)
cs: Chyba požadavku: "%s" (%scommon license notices%s)

en: %s: License Settings
cs: %s: Nastavení licence

en: %s is network activated, you can manage your license in the <a href="%s">network admin license page</a>.
cs: %s má aktivován multisite režim, vaši licenci můžete spravovat na stránce <a href="%s">správa síťové licence</a>.

en: %s is network activated, please contact your site administrator to manage the license.
cs: %s má aktivován multisite režim, kontaktujte prosím správce vašeho webu pro správu licence.

en: %s failed to check for updates because of the following error: <em>%s</em>
cs: %s se nepodařilo zkontrolovat aktualizace protože nastala následující chyba: <em>%s</em>

en: This site has not been activated properly on yoast.com and thus cannot check for future updates. Please activate your site with a valid license key.
cs: Tento web zatím nebyl řádně aktivován na yoast.com a nemůže tedy kontrolovat aktualizace pluginu.
    Aktivujte, prosím, váš web pomocí platného licenčního klíče.

en: We couldn't create a connection to our API to verify your license key(s). Please ask your hosting company to allow outgoing connections from your server to %s.
cs: Nemohli jsme se připojit k našemu API pro ověření vašeho licenčního klíče(ů). Prosím, požádejte vaši hostingovou společnost o povolení odchozích připojení z vašeho serveru na %s.

en: Your server has an outdated version of the PHP module cURL (Version: %s). Please ask your hosting company to update this to a recent version of cURL. You can read more about that in our %sKnowledge base%s.
cs: Váš server má zastaralou verzi PHP modulu cURL (verze %s). Prosím, požádejte vaši hostingovou společnost o aktualiyaci na současnou verzi cURL. Více informací o tom naleznete v naší %sznalostní databázi%s.

en: License status
cs: Stav licence

en: Toggle license status
cs: Přepnout stav licence

en: Deactivate License
cs: Deaktivovat licenci

en: (deactivate your license so you can activate it on another WordPress site)
cs: (deaktivujte svou licenci, abyste ji mohli aktivovat na jiném webu provozujícím WordPress)

en: Activate License
cs: Aktivace licence

en: Please enter a license key in the field below first.
cs: Vložte prosím licenční klíč do políčka níže.

en: License Key
cs: Licenční klíč

en: Paste your %s license key here..
cs: Vložte svůj %s licenční klíč zde...

en: You defined your license key using the %s PHP constant.
cs: Definovali jste svůj licenční klíč pomocí PHP konstanty %s.

en: Your %s license will expire on %s.
cs: Vaše licence %s vyprší %s.

en: %sRenew your license now%s.
cs: %sObnovte svou licenci%s

en: The Standard PHP Library (SPL) extension seem to be unavailable. Please ask your web host to enable it.
cs: Rozšíření Standard PHP Library (SPL) zřejmě není k dispozici. Požádejte správce vašeho serveru o její aktivaci.

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO, %2$s / %3$s: links to the installation manual in the Readme for the Yoast SEO code repository on GitHub
en: The %1$s plugin installation is incomplete. Please refer to %2$sinstallation instructions%3$s.
cs: Instalace pluginu  %1$s je neúplná. Viz %2$spokyny pro instalaci%3$s.

en: The filter extension seem to be unavailable. Please ask your web host to enable it.
cs: Zdá se, že rozšíření filtru není k dispozici. Prosím, požádejte váš webhosting o jeho aktivaci.

en: Activation failed:
cs: Aktivace selhala:

note: Description of the plugin/theme
en: The first true all-in-one SEO solution for WordPress, including on-page content analysis, XML sitemaps and much more.
cs: První opravdovu plnohodnotné SEO řešení pro WordPress, včetně analýzy obsahu stránky, XML map webu a ještě mnohem více.

note: Author of the plugin/theme
en: Team Yoast
cs: Tým Yoast

en: Facebook Page URL
cs: URL Facebook stránky

en: Twitter Username
cs: Uživatelské jméno Twitter

en: Google+ URL
cs: URL Google+

note: translators: %s expands to <code>&lt;head&gt;</code>
en: Add Open Graph meta data to your site's %s section, Facebook and other social networks use this data when your pages are shared.
cs: Přidejte Open Graph meta data do %s sekce vašich stránek, Facebook a další sociální sítě použijí tato data při sdílení vašich stránek.

en: Add Open Graph meta data
cs: Přidat Open Graph meta data

en: Frontpage settings
cs: Nastavení úvodní stránky

en: These are the title, description and image used in the Open Graph meta tags on the front page of your site.
cs: Toto jsou název, popis a obrázek, které jsou použity v Open Graph meta štítku na přední straně  vašeho webu.

en: Image URL
cs: URL obrázku

en: Description
cs: Popis

en: Copy home meta description
cs: Kopírovat home meta popis

en: Default settings
cs: Výchozí nastavení

en: This image is used if the post/page being shared does not contain any images.
cs: Tento obrázek se používá v případě, že sdílený příspěvek/stránka neobsahuje žádné obrázky.

note: translators: %s expands to <code>&lt;head&gt;</code>
en: Add Twitter card meta data to your site's %s section.
cs: Přidejte Twitter card meta data do %s sekce vašich stránek.

en: Add Twitter card meta data
cs: Přidat Twitter card meta data

en: The default card type to use
cs: Použít základní typ karty

en: Pinterest uses Open Graph metadata just like Facebook, so be sure to keep the Open Graph checkbox on the Facebook tab checked if you want to optimize your site for Pinterest.
cs: Pinterest používá Open Graph metadata stejně jako Facebook, ujistěte se tedy, že políčko Open Graph na kartě Facebook bude neustále zatržené v případě, že chcete vaše stránky optimalizovat pro Pinterest.

note: translators: %1$s / %2$s expands to a link to pinterest.com's help page.
en: To %1$sconfirm your site with Pinterest%2$s, add the meta tag here:
cs: Pro %1$spotvrzení vašich stránek s Pinterest%2$s, přidejte meta štítek zde:

en: If you have a Google+ page for your business, add that URL here and link it on your Google+ page's about page.
cs: Pokud pro Vaše podnikání používáte stránku Google+, přidejte zde její URL. A naopak zadejte odkaz zpět sem na vaši Google+ stránku.

en: Google Publisher Page
cs: Stránka Google Publisher

en: This tool allows you to quickly change titles and descriptions of your posts and pages without having to go into the editor for each page.
cs: Tento nástroj vám umožní rychle přepínat mezi jednotlivými tituly a popisy vašich příspěvků a stránek, aniž by museli jít do editoru pro každou stránku.

en: Import and Export
cs: Import a export

en: Import settings from other SEO plugins and export your settings for re-use on (another) blog.
cs: Importujte nastavení z jiných SEO pluginů a exportujte vaše nastavení pro opětovné použití na (jiném) blogu.

en: File editor
cs: Editor souborů

en: This tool allows you to quickly change important files for your SEO, like your robots.txt and, if you have one, your .htaccess file.
cs: Tento nástroj vám umožní rychle změnit důležité soubory pro vaše SEO, jako například vaše soubory robots.txt, a pokud existuje, také htaccess soubor.

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: %1$s comes with some very powerful built-in tools:
cs: %1$s přichází s některými velmi výkonnými vestavěnými nástroji:

en: &laquo; Back to Tools page
cs: &laquo; Zpět na stránku Nástroje

en: User sitemap
cs: Uživatelská sitemap

en: Excluded Posts
cs: Vyloučené příspěvky

en: You can find your XML Sitemap here: %sXML Sitemap%s
cs: Vaši XML mapu stránek si můžete prohlédnout zde: %sXML mapa stránek%s

en: You do <strong>not</strong> need to generate the XML sitemap, nor will it take up time to generate after publishing a post.
cs: <strong>Není potřeba</strong> generovat XML Sitemap ručně a aktualizovat ji po zveřejnění záznamu.

en: Please enter the maximum number of entries per sitemap page (defaults to %s, you might want to lower this to prevent memory issues on some installs):
cs: Vložte prosím maximální množství příspěvků na stránku sitemapy (základní je %s, tuto hodnotu můžete chtít snížit pro snížení paměťových nároků u některých instalací):

en: Max entries per sitemap
cs: Maximální počet položek na mapu stránky

note: Translators: %1$s: expands to '<code>1,2,99,100</code>'
en: You can exclude posts from the sitemap by entering a comma separated string with the Post ID's. The format will become something like: %1$s.
cs: Můžete vyloučit příspěvky z mapy stránek vložením řetězce s ID příspěvků, oddělenými čárkami. Formát bude něco jako: %1$s.

en: Posts to exclude
cs: Příspěvky k vyloučení

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: Thank you for updating %1$s!
cs: Děkujeme za aktualizaci %1$s!

en: Credits
cs: Autoři

note: translators: %1$s and %2$s expands to anchor tags, %3$s expands to Yoast SEO
en: While most of the development team is at %1$sYoast%2$s in the Netherlands, %3$s is created by a worldwide team.
cs: Zatímco většina z vývojového týmu je v %1$sYoast%2$s v Holandsku, %3$s je vytvořen mezinárodním týmem.

en: Want to help us develop? Read our %1$scontribution guidelines%2$s!
cs: Chcete nám pomoci z vývojem? Přečtěte si naše %1$sPokyny pro přispěvatele%2$s!

en: Project Lead
cs: Vedoucí projektu

en: QA & Translations Manager
cs: Manažer překladů a QA

en: Developer
cs: Vývojář

en: Below are your published posts&#8217; SEO scores. Now is as good a time as any to start improving some of your posts!
cs: Níže jsou vaše publikované příspěvky&#8217;SEO skóre. Nyní je dobrý čas na to, abyste vylepšili některé z vašich příspěvků.

en: Enable Breadcrumbs
cs: Povolit drobečkovou navigaci

en: Separator between breadcrumbs
cs: Oddělovač mezi body drobečkové navigace

en: Anchor text for the Homepage
cs: Textové odkazy na domovskou stránku

en: Prefix for the breadcrumb path
cs: Prefix cesty k drobečkové navigaci

en: Prefix for Archive breadcrumbs
cs: Prefix pro archiv drobečkové navigace

en: Prefix for Search Page breadcrumbs
cs: Prefix pro výsledky vyhledávání v drobečkové navigaci

en: Breadcrumb for 404 Page
cs: Drobečková navigace pro stránku 404

en: Taxonomy to show in breadcrumbs for post types
cs: Taxonomie k zobrazení v drobečkové navigaci pro typy příspěvků

en: Post type archive to show in breadcrumbs for taxonomies
cs: Archív typu příspěvků k zobrazení v drobečkové navigaci pro taxonomie

en: How to insert breadcrumbs in your theme
cs: Jak vložit drobečkovou navigaci do vaší šablony

note: translators: %1$s / %2$s: links to the breadcrumbs implementation page on the Yoast knowledgebase
en: Usage of this breadcrumbs feature is explained in %1$sour knowledge-base article on breadcrumbs implementation%2$s.
cs: Použití této funkce drobečkové navigace je vysvětleno v %1$snašem článku o implementaci drobečkové navigace v databázi znalostí%2$s.

en: Change URLs
cs: Změna adres URL

en: Clean up permalinks
cs: Vyčistit trvalé odkazy

en: This helps you to create cleaner URLs by automatically removing the stopwords from them.
cs: Toto Vám pomůže vytvořit čistší URL. Automaticky z nich odstraní stopwords (slova bez vlastního obsahu, např. spojky či předložky).

en: This prevents threaded replies from working when the user has JavaScript disabled, but on a large site can mean a <em>huge</em> improvement in crawl efficiency for search engines when you have a lot of comments.
cs: Toto vypne vlákna komentářů, pokud má uživatel vypnutý JavaScript. Způsobí to <em>velké</em> zlepšení v rychlosti procházení vyhledávacími roboty, pokud máte velké množství příspěvků s komentáři.

note: translators: %1$s expands to <code>.html</code>, %2$s expands to <code>/</code>
en: If you choose a permalink for your posts with %1$s, or anything else but a %2$s at the end, this will force WordPress to add a trailing slash to non-post pages nonetheless.
cs: Pokud zvolíte trvalý odkaz pro vaše příspěvky s %1$s nebo čímkoliv jiným než %2$s na konci,to přinutí WordPress přidat koncové lomítko ne příspěvkovým stránkám.

en: People make mistakes in their links towards you sometimes, or unwanted parameters are added to the end of your URLs, this allows you to redirect them all away. Please note that while this is a feature that is actively maintained, it is known to break several plugins, and should for that reason be the first feature you disable when you encounter issues after installing this plugin.
cs: Někdy odkaz na Vašich stránkách může obsahovat chyby. Převážně se stane to, že se na konec odkazů přidají některé další parametry. Toto nastavení umožní přesměrovat tyto odkazy mimo a vyloučí je z procházení roboty. I když je tato funkce široce používána je známo, že není kompatibilní s mnoha pluginy. Pokud zaznamenáte problémy ihned po instalaci nejdřív vypněte tuto funkci.

note: translators: %s expands to <code>?utm_</code>
en: If you use Google Analytics campaign parameters starting with %s, check this box. However, you're advised not to use these. Instead, use the version with a hash.
cs: Pokud používáte parametry kampaně Google Analytics začínající %s, zaškrtněte toto políčko. Nicméně se toto nedoporučuje. Místo toho použijte verzi s hash.

en: Prevent cleaning out Google Analytics Campaign & Google AdWords Parameters.
cs: Zamezit vyčištění parametrů kampaně Google Analytics a Google AdWords.

en: You might have extra variables you want to prevent from cleaning out, add them here, comma separated.
cs: Máte-li extra proměnné a chcete-li zabránit jejich vymazání, vložte je sem, oddělené čárkou.

en: Other variables not to clean
cs: Další proměnné, které nejsou třeba čistit

en: This feature is used to automatically add content to your RSS, more specifically, it's meant to add links back to your blog and your blog posts, so dumb scrapers will automatically add these links too, helping search engines identify you as the original source of the content.
cs: Tato funkce bude automaticky přidávat obsah do RSS feedu více specificky. Přidává odkazy na váš blog a vaše příspěvky. Pomáhá to vyhledávačům označit vás web jako původní zdroj obsahu.

en: Content to put before each post in the feed
cs: Šablona která se vloží před každý obsah zprávy

en: Content to put after each post in the feed
cs: Šablona, která se vloží po každém obsahu zprávy

en: You can use the following variables within the content, they will be replaced by the value on the right.
cs: V obsahu můžete použít následující proměnné. Budou nahrazeny hodnotou na pravé straně.

en: A link to the archive for the post author, with the authors name as anchor text.
cs: Odkaz na archiv autora. Jméno autora jako text odkazu.

en: A link to the post, with the title as anchor text.
cs: Odkaz na příspěvek. Nadpis příspěvku je použit jako textu odkazu.

en: A link to your site, with your site's name as anchor text.
cs: Odkaz na vaše stránky s názvem webu jako text odkazu.

en: A link to your site, with your site's name and description as anchor text.
cs: Odkaz na vaše webové stránky s názvem a popisem vašich stránek jako textu odkazu.

en: You cannot create a robots.txt file.
cs: Nemůžete vytvořit soubor robots.txt.

en: You cannot edit the robots.txt file.
cs: Nemůžete upravovat soubor robots.txt.

en: Updated Robots.txt
cs: Robots.txt aktualizován

en: You cannot edit the .htaccess file.
cs: Nemůžete upravovat soubor .htaccess.

en: You don't have a robots.txt file, create one here:
cs: Váš web nemá soubor robots.txt, můžete jej vytvořit zde:

en: Create robots.txt file
cs: Vytvořit soubor robots.txt

en: If you had a robots.txt file and it was editable, you could edit it from here.
cs: Pokud má váš soubor robots.txt atribut pro úpravy, můžete ho upravit zde.

en: If your robots.txt were writable, you could edit it from here.
cs: Pokud má váš soubor robots.txt atribut pro zápis, můžete ho tady upravit.

en: Edit the content of your robots.txt:
cs: Upravte obsah souboru robots.txt:

en: Save changes to Robots.txt
cs: Uložit změny Robots.txt

en: .htaccess file
cs: soubor .htaccess

en: If your .htaccess were writable, you could edit it from here.
cs: Pokud má váš soubor .htaccess atribut pro zápis, můžete ho tady upravit.

en: Edit the content of your .htaccess:
cs: Upravte obsah souboru .htaccess:

en: Save changes to .htaccess
cs: Uložit změny .htaccess

en: If you had a .htaccess file and it was editable, you could edit it from here.
cs: Pokud má váš soubor .htaccess atribut pro úpravy, můžete ho upravit zde.

en: The old data of the imported plugin was deleted successfully.
cs: Stará data importovaného pluginu byla úspěšně odstraněna.

en: Import
cs: Importovat

en: Export
cs: Exportovat

en: Import from other SEO plugins
cs: Importovat z jiných SEO pluginů

en: Import settings by locating <em>settings.zip</em> and clicking "Import settings"
cs: Importovat nastavení umístěním <em>settings.zip</em> a kliknutím na "Importovat nastavení"

en: Import settings
cs: Importovat nastavení

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: Export your %1$s settings here, to import them again later or to import them on another site.
cs: Exportujte vaše %1$s nastavení sem, abyste ho mohli později znovu importovat nebo ho importovat na jiný web.

en: Include Taxonomy Metadata
cs: Zahrnout Taxonomy Metadata

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: Export your %1$s settings
cs: Exportujte vaše %1$s nastavení

en: No doubt you've used an SEO plugin before if this site isn't new. Let's make it easy on you, you can import the data below. If you want, you can import first, check if it was imported correctly, and then import &amp; delete. No duplicate data will be imported.
cs: Pokud nemáte stránky nové, tak jste určitě již použili nějaký SEO plugin. Můžete z něj jednoduše importovat data. Pokud chcete, můžete data nejdříve importovat, zkontrolovat zda byla importována správně. Následně odstranit staré a uložit. Žádné duplicitní data nebudou importována.

en: If you've used another SEO plugin, try the %sSEO Data Transporter%s plugin to move your data into this plugin, it rocks!
cs: Pokud jste použili jiný SEO plugin, vyzkoušejte %sSEO Data Transporter%s plugin který Vám umožní přesunout data do tohoto pluginu.

en: Import from HeadSpace2?
cs: Importovat z HeadSpace2?

en: Import from All-in-One SEO?
cs: Importovat z All-in-One SEO?

en: Import from WooThemes SEO framework?
cs: Importovat z WooThemes SEO framework?

en: Delete the old data after import? (recommended)
cs: Odstranit stará data po importu? (Doporučeno)

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: %1$s settings
cs: Nastavení %1$s

en: Title to use for Author page
cs: Titulek pro stránku Autora

en: Meta description to use for Author page
cs: Meta popis pro stránku autora

en: Meta keywords to use for Author page
cs: Meta klíčová slova pro autorovu stránku

en: Exclude user from Author-sitemap
cs: Vyloučit uživatele z autorovy mapy stránek

en: Search for "%s"
cs: Hledat "%s"

en: %s Archives
cs: %s Archivy

en: Page not found
cs: Stránka nenalezena

en: Admin only notice: this page doesn't show a meta description because it doesn't have one, either write it for this page specifically or go into the SEO -> Titles menu and set up a template.
cs: Poznámka pro administrátora: Této stránce se nezobrazuje meta description, protože žádný nemá. Buďto jej napište ručně, nebo v SEO -> Nadpisy nastavte šablonu

en: A replacement variable can only contain alphanumeric characters, an underscore or a dash. Try renaming your variable.
cs: Náhradní proměnná může obsahovat pouze alfanumerické znaky,podtržítko nebo pomlčku. Zkuste přejmenování proměnné.

en: A replacement variable can not start with "%%cf_" or "%%ct_" as these are reserved for the WPSEO standard variable variables for custom fields and custom taxonomies. Try making your variable name unique.
cs: Náhradní proměnná nemůže začínat na "%%cf_" nebo "%%ct_", protože tyto prefixy jsou využívány jako základní proměnné WPSEO pro uživatelská pole a vlastní taxonomie. Pokuste se zvolit unikátní název své proměnné.

en: A replacement variable with the same name has already been registered. Try making your variable name more unique.
cs: Náhradní proměnná se stejným názvem je již registrována. Pokuste se zvolit unikátní název své proměnné.

en: You cannot overrule a WPSEO standard variable replacement by registering a variable with the same name. Use the "wpseo_replacements" filter instead to adjust the replacement value.
cs: Pokoušíte se upravit základní proměnnou WPSEO registrováním nové proměnné stejného názvu. Použijte filtr "wpseo_replacements" namísto změny hodnoty proměnné.

en: Page %1$d of %2$d
cs: Strana %1$d z %2$d

en: Replaced with the date of the post/page
cs: Nahrazeno datem příspěveku/stránky

en: Replaced with the title of the post/page
cs: Nahrazeno názvem příspěveku/stránky

en: Replaced with the title of the parent page of the current page
cs: Nahrazeno titulkem nadřazené stránky.

en: The site's name
cs: Název stránek

en: The site's tag line / description
cs: Popis vašeho webu

en: Replaced with the post/page excerpt (or auto-generated if it does not exist)
cs: Nahrazeno výňatkem z příspěvku/stránky (nebo automatické generovaní pokud neexistuje)

en: Replaced with the post/page excerpt (without auto-generation)
cs: Nahrazeno výňatkem z příspěvku/stránky (bez automatického generovaní)

en: Replaced with the current tag/tags
cs: Nahrazeno současným štítkem/ma

en: Replaced with the post categories (comma separated)
cs: Nahrazeno kategoriemi příspěvků (oddělené čárkami)

en: Replaced with the category description
cs: Nahrazeno popisem kategorie

en: Replaced with the tag description
cs: Nahrazeno popisem štítku

en: Replaced with the term description
cs: Nahrazeno popisem termínu

en: Replaced with the term name
cs: Nahrazeno názvem termínu

en: Replaced with the current search phrase
cs: Nahrazeno aktuálně hledanou frází

en: Replaced with the post type single label
cs: Typ záznamu v jednotném čísle

en: Replaced with the post type plural label
cs: Typ záznamu v množném čísle

en: Replaced with the post/page modified time
cs: Nahrazeno časem změny příspěvku/sránky

en: Replaced with the post/page ID
cs: Nahrazeno ID-čkem příspěvku/stránky

en: Replaced with the post/page author's 'nicename'
cs: Nahrazeno uživatelským jménem autora příspěvku/stránky

en: Replaced with the post/page author's 'Biographical Info'
cs: Nahrazeno "Biografickou informací" autora příspěvku/stránky

en: Replaced with the post/page author's userid
cs: Nahrazeno ID-čkem autora příspěvku/stránky

en: Replaced with the current time
cs: Nahrazeno aktuálním časem

en: Replaced with the current date
cs: Nahrazeno aktuálním datem

en: Replaced with the current day
cs: Nahraďte současným datem

en: Replaced with the current month
cs: Nahrazeno aktuálním měsícem

en: Replaced with the current year
cs: Nahrazeno aktuálním rokem

en: Replaced with the current page number with context (i.e. page 2 of 4)
cs: Nahrazeno číslem aktuální stránky dle kontextu (např. stránka 2 ze 4)

en: Replaced with the current page total
cs: Nahrazeno celkovým počtem stran aktuálního záznamu

en: Replaced with the current page number
cs: Nahrazeno aktuálním číslem stránky

en: Attachment caption
cs: Příloha titulku

en: Replaced with the posts focus keyword
cs: Nahrazeno hlavním klíčovým slovem příspěvku

en: Replaced with the slug which caused the 404
cs: Nahrazuje odkazem, který způsobuje chybu 404

en: Replaced with a posts custom field value
cs: Nahradit příspěvky z pole s vlastní hodnotou

en: Replaced with a posts custom taxonomies, comma separated.
cs: Nahradit příspěvky s vlastní taxonomií, oddělené čárkami.

en: Replaced with a custom taxonomies description
cs: Nahrazeno popisem s vlastní taxonomií

en: Server Error
cs: Chyba serveru

en: Request timed out or site is blocking Google.
cs: Vypršel časový limit požadavku nebo webové stránky blokuje Google.

en: The target URL doesn't exist, but your server is not returning a 404 (file not found) error.
cs: Cílová adresa URL neexistuje, ale váš server nevrací chybu 404 (soubor nebyl nalezen).

en: Yoast plugins share some code between them to make your site faster. As a result of that, we need all Yoast plugins to be up to date. We've detected this isn't the case, so please update the Yoast plugins that aren't up to date yet.
cs: Pluginy Yoast sdílejí mezi sebou některé kódy, aby byly vaše stránky rychlejší. Z tohoto důvodu je potřeba mít všechny pluginy aktuální. Zjistili jsme, že to není váš případ, prosíme tedy, abyste si aktualizovali ty pluginy Yoast, které nebyly dosud aktualizovány.

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO, %2$s expands to Google Analytics by Yoast
en: %1$s detected you’re using a version of %2$s which is not compatible with %1$s. Please update %2$s to the latest version to use this feature.
cs: %1$s zjistil, že používáte verzi %2$s, která není kompatibilní s %1$s. Prosím, aktualizujte %2$s na nejnovejší verzi, abyste mohli tuto funkci používat.

en: Last crawled
cs: Naposledy procházeno

en: First detected
cs: Zjištěno jako první

en: Response code
cs: Kód odpovědi

en: Mark as fixed
cs: Označit jako opraveno

en: Create redirect
cs: Vytvořit přesměrování

en: Don't miss your crawl errors: %1$sconnect with Google Search Console here%2$s.
cs: Nenechte si ujít vaše chyby při procházení: %1$sspojit se z Vyhledávací konzolí Google zde%2$s.

en: Search
cs: Vyhledání

en: Crawl errors per page
cs: Chyby procházení na stránku

note: Translators: %1$s: expands to Google Search Console.
en: The %1$s data has been removed. You will have to reauthenticate if you want to retrieve the data again.
cs: Data %1$s byla odstraněna. Budete se muset znovu ověřit, pokud budete chtít data obnovit.

en: The issues have been successfully reloaded!
cs: Tyto problémy byly znovu úspěšně načteny.

en: Incorrect Google Authorization Code.
cs: Nesprávný autorizační kód Google.

en: Issue categories
cs: Kategorie problémů

en: Errors that occurred when your site was crawled by Googlebot.
cs: Chyby, ke kterým došlo když byly vaše stránky procházeny pomocí Googlebot.

en: Errors that occurred only when your site was crawled by Googlebot-Mobile (errors didn't appear for desktop).
cs: Chyby, ke kterým došlo pouze při procházení webu pomocí Googlebot-Mobile (chyby se neobjevily u stolních počítačů).

en: Errors that only occurred when your site was crawled by Googlebot for feature phones (errors didn't appear for desktop).
cs: Chyby, ke kterým došlo pouze při procházení webu pomocí Googlebot pro feature telefony (k chybě nedošlo u osobních počítačů).

en: Redirect this broken URL and fix the error
cs: Přesměrujte tuto vadnou URL a opravte chybu.

en: Current URL:
cs: Současná URL:

en: New URL:
cs: Nová URL:

en: Mark as fixed:
cs: Zaškrtnout jako opravené:

note: Translators: %1$s: expands to 'Google Search Console'.
en: Mark this issue as fixed in %1$s.
cs: Zaškrtněte tento problém jako vyřešený v %1$s.

en: Error: a redirect for this URL already exists
cs: Chyba: přesměrování pro tuto URL již existuje

note: Translators: %1$s: expands to the current URL and %2$s expands to URL the redirects points to.
en: You do not have to create a redirect for URL %1$s because a redirect already exists. The existing redirect points to %2$s. If this is fine you can mark this issue as fixed. If not, please go to the redirects page and change the target URL.
cs: Nemusíte vytvářet přesměrování pro URL %1$s, protože toto přesměrování již existuje. Existující přesměrování směřuje na %2$s. Pokud je to v pořádku, můžete označit tento problém jako vyřešený. Pokud ne, prosím, jděte na stránku přesměrování a změňte cílovou adresu URL.

note: Translators: %s: expands to Yoast SEO Premium
en: Creating redirects is a %s feature
cs: Vytvářené přesměrování je funkce %s

note: Translators: %1$s: expands to 'Yoast SEO Premium', %2$s: links to Yoast SEO Premium plugin page.
en: To be able to create a redirect and fix this issue, you need %1$s. You can buy the plugin, including one year of support and updates, on %2$s.
cs: Aby bylo možné vytvořit přesměrování a tento problém vyřešit, potřebujete %1$s. Tento plugin si můžete zakoupit, včetně jednoroční podpory a aktualizací na %2$s.

en: Reload crawl issues
cs: Znovu načíst problémy procházení

en: Get Google Authorization Code
cs: Získat autorizační kód Google

en: Authenticate
cs: Ověřit

en: Reauthenticate with Google
cs: Znovu ověřit pomocí Google

en: Current profile
cs: Současný profil

en: Profile
cs: Profil

en: There were no profiles found
cs: Nebyly nalezeny žádné profily

en: Save Profile
cs: Uložit profil

en: or
cs: nebo

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Permalinks
cs: Trvalé odkazy (permalinks)

en: You do not have your postname in the URL of your posts and pages, it is highly recommended that you do. Consider setting your permalink structure to <strong>/%postname%/</strong>.
cs: Nebylo zádano jméno příspěvku (postname) ve vaší URL adrese. Velmi doporučujeme jeho použití. Zvažte změnu struktury trvalých odkazů na <strong>/%postname%/</strong>.

en: Company Info
cs: Informace o společnosti

en: Your Info
cs: Vaše informace

en: Security
cs: Zabezpečení

en: Introduction tour
cs: Úvodní prohlídka

en: Take this tour to quickly learn about the use of this plugin.
cs: Rychlé seznámení se s možnostmi a použitím tohoto pluginu.

en: Restore Default Settings
cs: Obnovit výchozí nastavení

note: translators: %s expands to Yoast SEO
en: If you want to restore a site to the default %s settings, press this button.
cs: Pokud chcete obnovit stránky do jejich výchozího %s nastavení, stiskněte toto tlačítko.

en: Are you sure you want to reset your SEO settings?
cs: Jste si jisti, že chcete obnovit nastavení SEO?

en: Website name
cs: Název webové stránky

en: Google shows your website's name in the search results, we will default to your site name but you can adapt it here. You can also provide an alternate website name you want Google to consider.
cs: Google zobrazuje název vaší webové stránky ve výsledcích vyhledávání, automaticky jej nastavíme, ale můžete ho upravit zde. Můžete také poskytnout alternativní název webové stránky, který chcete, aby Google bral v úvahu.

en: Alternate name
cs: Alternativní název

en: Company or person
cs: Firma nebo osoba

en: This data is shown as metadata in your site. It is intended to appear in Google's Knowledge Graph. You can be either a company, or a person, choose either:
cs: Tato data jsou zobrazována na vašich stránkách jako metadata. Jsou určena k zobrazení v Google Knowledge Graph. Můžete být firma či osoba, zvolte mezi:

en: Choose whether you're a company or person
cs: Vyberte, zda jste firma či osoba

en: Company
cs: Firma

en: Person
cs: Osoba

en: Company Name
cs: Jméno firmy

en: Company Logo
cs: Logo firmy

en: Your name
cs: Vaše jméno

en: You can use the boxes below to verify with the different Webmaster Tools, if your site is already verified, you can just forget about these. Enter the verify meta values for:
cs: Pole níže můžete použít na ověření různých Nástrojů pro Webmastery. (Pokud je vaše stránka již verifikována, můžete tato nastavení ignorovat.) Zadejte meta hodnoty pro ověření:

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: The premium version of %1$s with more features & support.
cs: Prémiová verze %1$s s více funkcemi a podporou.

en: Optimize your videos to show them off in search results and get more clicks!
cs: Optimalizujte svá videa pro jejich lepší propagaci ve výsledcích vyhledávání a získejte více kliknutí!

en: Are you in Google News? Increase your traffic from Google News by optimizing for it!
cs: Jste v Google News? Zvyšte přístupy svého webu z Google News další optimalizací!

en: Rank better locally and in Google Maps, without breaking a sweat!
cs: Umístěte se výše v Google Maps, bez potu a úsilí!

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: Seamlessly integrate WooCommerce with %1$s and get extra features!
cs: Jednoduše integrujte WooCommerce s %1$s a získejte extra funkce!

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: %1$s Extensions
cs: Rozšíření %1$s

en: This is where you would enter the license keys for one of our premium plugins, should you activate one.
cs: To je místo, kde byste měli zadat licenční klíče pro jeden z našich prémiových pluginů, měli byste jeden aktivovat.

en: Homepage
cs: Úvodní stránka

en: Post Types
cs: Typy příspěvků

en: Taxonomies
cs: Taxonomie

en: Force rewrite titles
cs: Vynutit přepsání nadpisů

en: %1$s has auto-detected whether it needs to force rewrite the titles for your pages, if you think it's wrong and you know what you're doing, you can change the setting here.
cs: %1$s automaticky objevil, kdy je třeba vynutit přepsání nadpisů na vašich stránkách. Pokud si myslíte, že to není správně a víte, co děláte, můžete změnit nastavení zde.

en: Title Separator
cs: Oddělovač titulků

en: Choose the symbol to use as your title separator. This will display, for instance, between your post title and site name.
cs: Vyberte symbol, který bude použit jako oddělovač nadpisů. Ten se zobrazí, například, mezi vaším nadpisem příspěvku a názvem webu.

en: Symbols are shown in the size they'll appear in the search results.
cs: Symboly jsou uvedeny ve velikosti, ve které se budou zobrazovat ve výsledcích vyhledávání.

en: Title template
cs: Název šablony

en: Meta description template
cs: Meta popis (description) šablony

en: Meta keywords template
cs: Meta klíčová slova šablony

en: Homepage &amp; Front page
cs: Domovská stránka &amp; Úvodní stránka

en: You can determine the title and description for the front page by %sediting the front page itself &raquo;%s
cs: Můžete určit název a popis přední stránky %súpravou na přední straně samotné &raquo;%s

en: You can determine the title and description for the blog page by %sediting the blog page itself &raquo;%s
cs: Můžete určit název a popis stránky blogu %súpravou samotné stránky blogu &raquo;%s

en: Take note:
cs: Vemte na vědomí:

en: Meta Robots
cs: Meta Roboty

en: Date in Snippet Preview
cs: Datum v náhledu úryvku

en: Hide
cs: Skrýt

en: Custom Post Type Archives
cs: Archiv vlastních typů záznamů (Custom Post Type Archives)

en: Note: instead of templates these are the actual titles and meta descriptions for these custom post type archive pages.
cs: Poznámka: místo šablony jsou to skutečné tituly a meta popisy těchto Archivů vlastních typů záznamů (Custom Post Type Archives)

en: Title
cs: Název

en: Date archives
cs: Archívy datumů

note: translators: %1$s / %2$s: links to an article about duplicate content on yoast.com
en: If you're running a one author blog, the author archive will be exactly the same as your homepage. This is what's called a %1$sduplicate content problem%2$s.
cs: Pokud přehráváte blog jednoho autora, archív autora bude úplně stejný jako vaše domovská stránka. To je to, co se nazývá  %1$sproblém duplicity obsahu%2$s.

note: translators: %s expands to <code>noindex, follow</code>
en: If this is the case on your site, you can choose to either disable it (which makes it redirect to the homepage), or to add %s to it so it doesn't show up in the search results.
cs: Pokud je to případ na vašem webu, můžete si vybrat buď ho vypnout (což umožňuje jeho přesměrování na domovskou stránku), nebo k němu přidat %s , takže se nezobrazuje ve výsledcích vyhledávání.

en: Date-based archives could in some cases also be seen as duplicate content.
cs: Archívy na bázi data by mohly být v některých případech také viděny jako duplicitní obsah.

en: Special Pages
cs: Speciální stránky

note: translators: %s expands to <code>noindex, follow</code>
en: These pages will be %s by default, so they will never show up in search results.
cs: Tyto stránky budou %s automaticky, takže se nikdy nebudou objevovat ve výsledcích vyhledávání.

en: Search pages
cs: Hledat stránky

en: 404 pages
cs: Stránky 404

en: Sitewide meta settings
cs: Celostránkové meta nastavení

en: Use meta keywords tag?
cs: Použít štítek meta klíčového slova?

note: translators: %s expands to <code>noodp</code>
en: Force %s meta robots tag sitewide
cs: Vynutit štítkování %s meta roboty v rámci celého webu

en: Settings Updated.
cs: Nastavení aktualizováno

en: %s restored to default SEO settings.
cs: %s obnoveno na základní SEO nastavení.

en: Blog %s not found.
cs: Blog %s nebyl nalezen

en: public
cs: veřejný

en: archived
cs: archivován

en: mature
cs: zralý

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: Who should have access to the %1$s settings
cs: Kdo by měl mít přístup k nastavením %1$s

en: Site Admins (default)
cs: Správci webu (výchozí)

en: Super Admins only
cs: Pouze Super Administrátoři

en: New sites in the network inherit their SEO settings from this site
cs: Nová místa v síti zdědí jejich nastavení SEO z tohoto webu

en: Choose the site whose settings you want to use as default for all sites that are added to your network. If you choose 'None', the normal plugin defaults will be used.
cs: Vyberte web, jehož nastavení chcete použít jako výchozí pro všechny weby, které jsou přidány k vaší síti. Pokud zvolíte 'Žádné', budou použity normální výchozí nastavení pluginu.

en: Enter the %sSite ID%s for the site whose settings you want to use as default for all sites that are added to your network. Leave empty for none (i.e. the normal plugin defaults will be used).
cs: Zadejte %sID stránek%s webu, jehož nastavení chcete použít jako výchozí pro všechny weby, které jsou přidány k vaší síti. Nechte prázdné pro žádné (tj budou použita normální výchozí nastavení pluginů).

en: Privacy sensitive (FB admins and such), theme specific (title rewrite) and a few very site specific settings will not be imported to new blogs.
cs: Citlivé osobní údaje (FB admini a podobní), specifická témata (přepsání nadpisu) a několik velmi specifických nastaveních stránek nebudou importovány do nových blogů.

en: Save MultiSite Settings
cs: Uložte vícemístné (MultiSite) nastavení

en: Restore site to default settings
cs: Obnovení stránky na výchozí nastavení

en: Using this form you can reset a site to the default SEO settings.
cs: Pomocí tohoto formuláře můžete obnovit stránky na výchozí SEO nastavení.

en: Site ID
cs: ID webu

en: Restore site to defaults
cs: Obnovení výchozí stránky

en: Accounts
cs: Účty

en: The featured image should be at least 200x200 pixels to be picked up by Facebook and other social media sites.
cs: Uváděný obrázek by měl mít rozlišení alespoň 200x200 pixelů, aby byl akceptován Facebookem a dalšími sociálními sítěmi.

en: SEO: No Focus Keyword
cs: SEO: Žádné klíčové slovo

en: SEO: Bad
cs: SEO: Špatné

en: SEO: Good
cs: SEO: Dobré

en: SEO: Post Noindexed
cs: SEO: Příspěvek není indexován

en: All SEO Scores
cs: Všechny SEO skóre

en: Focus KW
cs: Klíčové slovo

en: Focus keyword not set.
cs: Není nastavené žádné klíčové slovo

note: translators: %s expands to the social network's name
en: If you don't want to use the post title for sharing the post on %s but instead want another title there, write it here.
cs: Pokud nechcete používat název příspěvku pro sdílení příspěvku na %s, ale místo toho chcete jiný titul, napište ho zde.

note: translators: %s expands to the social network's name
en: If you don't want to use the meta description for sharing the post on %s but want another description there, write it here.
cs: Pokud nechcete používat meta popis pro sdílení příspěvku na %s, ale místo toho chcete jiný popis, napište ho zde.

note: translators: %s expands to the social network's name
en: If you want to override the image used on %s for this post, upload / choose an image or add the URL here.
cs: Pokud chcete zrušit obrázek použitý na %s pro tento příspěvek, nahrajte/vyberte obrázek nebo přidejte URL adresu zde.

note: translators: %1$s expands to the social network, %2$s to the recommended image size translators: %1$s expands to the social network name, %2$s expands to the
en: The recommended image size for %1$s is %2$spx.
cs: Doporučená velikost obrázku pro %1$s je %2$spx.

note: translators: %s expands to the social network name
en: %s Description
cs: %s Popis

note: translators: %s expands to the social network name
en: %s Image
cs: %s Obrázek

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO, %2%s: 'Facebook' plugin name of possibly conflicting plugin with regard to creating OpenGraph output
en: Both %1$s and %2$s create OpenGraph output, which might make Facebook, Twitter, LinkedIn and other social networks use the wrong texts and images when your pages are being shared.
cs: Jak %1$s, tak %2$s vytváří OpenGraph výstup, který by mohl způsobit, že Facebook, Twitter, LinkedIn a další sociální sítě použijí chybné texty a obrázky při sdílená vašcih stránek.

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: Configure %1$s's OpenGraph settings
cs: Konfigurovat nastavení  %1$s's OpenGraph

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO, %2$s: 'Google XML Sitemaps' plugin name of possibly conflicting plugin with regard to the creation of sitemaps
en: Both %1$s and %2$s can create XML sitemaps. Having two XML sitemaps is not beneficial for search engines, yet might slow down your site.
cs: Jak %1$s, tak %2$s mohou vytvářet mapy stránek XML. Mít dvoje mapy stránek XML není pro vyhledávače prospěšné, mohlo by to zpomalit vaše stránky.

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: Configure %1$s's XML Sitemap settings
cs: Konfigurovat nastavení %1$s's XML Sitemap

en: Close
cs: Zavřít

en: Congratulations!
cs: Gratulujeme!

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: You&#8217;ve just installed %1$s! Click &#8220;Start Tour&#8221; to view a quick introduction of this plugin&#8217;s core functionality.
cs: Právě&#8217;jste nainstalovali %1$s! Klikněte na &#8220;Začít prohlídku&#8221; pro zobrazení rychlého představení tohoto pluginu&#8217;s základní funkce.

en: Start Tour
cs: Začít prohlídku

en: Next
cs: Další

en: Previous
cs: Předcházející

en: General settings
cs: Hlavní nastavení

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: These are the General settings for %1$s, here you can restart this tour or revert the %1$s settings to default.
cs: Toto jsou Hlavní nastavení pro %1$s, zde je možno znovu spustit tuto prohlídku nebo vrátit nastavení %1$s na výchozí.

en: Tab: Your Info / Company Info
cs: Záložka: Vaše info/Informace o firmě

en: Add some info here needed for Google's Knowledge Graph.
cs: Přidejte zde nějaké informace potřebné pro Google's Knowledge Graph.

en: Tab: Webmaster Tools
cs: Záložka: Nástroje webmastera

en: You can add the verification codes for the different Webmaster Tools programs here. We highly encourage you to check out both Google and Bing&#8217;s Webmaster Tools.
cs: Můžete přidat ověřovací kódy pro různé Nástroje pro webmastery zde. Důrazně doporučujeme, abyste vyzkoušeli oba Nástroje pro webmastery, jak Google tak Bing.

en: Tab: Security
cs: Záložka: Zabezpečení

en: Determine who has access to the plugins advanced settings on the post edit screen.
cs: Určete, kdo má přístup k pokročilým nastavením pluginů v masce úprav pčíspěvků

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: More %1$s
cs: Více %1$s

en: There&#8217;s more to learn about WordPress &amp; SEO than just using this plugin. A great start is our article %1$sthe definitive guide to WordPress SEO%2$s.
cs: Je toho&#8217;s mnohem více, co se dozvědět o WordPress &amp; SEO, než jen používat tento plugin. Dobrým začátkem je náš článek %1$sdefinitivní průvodce WordPress SEO%2$s.

en: Subscribe to our Newsletter
cs: Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: If you would like us to keep you up-to-date regarding %1$s and other plugins by Yoast, subscribe to our newsletter:
cs: Pokud chcete, abychom vás informovali o novinkách, pokud jde o %1$s a další pluginy Yoast, přihlaste se k odběru našeho newsletteru:

en: Email
cs: E-mail

en: Subscribe
cs: Přihlásit se k odběru

en: Title &amp; Metas settings
cs: Title &amp; Nastavení Metas

en: This is where you	set the titles and meta-information for all your post types, taxonomies, archives, special pages and for your homepage. The page is divided into different tabs. Make sure you check &#8217;em all out!
cs: Toto je místo, kde→	nastavíte titulky a meta informace pro všechny vaše příspěvky, taxonomie, archívy, speciální stránky a pro vaši domovskou stránku. Stránka je rozdělena do několika záložek. Ujistěte se, že je všechny vyzkoušíte!

en: Sitewide settings
cs: Nastavení celých webových stránek.

en: The first tab will show you site-wide settings for titles, normally you'll only need to change the Title Separator.
cs: První záložka vám ukáže celowebové nastavení pro titulky, obvykle budete potřebovat pouze změnit oddělovač titulků.

en: Templates and settings
cs: Šablony a nastavení

en: Now click on the &#8216;%1$sPost Types%2$s&#8217;-tab, as this will be our example.
cs: Nyní klikněte na &#8216;%1$sTypy příspěvků%2$s&#8217;-záložka, jelikož toto bude náš příklad.

en: The templates are built using variables. You can find all these variables in the help tab (in the top-right corner of the page). The settings allow you to set specific behavior for the post types.
cs: Šablony jsou vytvořeny pomocí proměnných. Všechny tyto proměnné najdete v záložce nápovědy (v pravém horním rohu stránky). Nastavení vám umožňuje nastavit specifické chování pro typy příspěvků.

en: Archives
cs: Archivy

en: On the archives tab you can set templates for specific pages like author archives, search results and more.
cs: Na kartě archivu můžete nastavit šablony pro konkrétní stránky, jako jsou autorské archivy, výsledky vyhledávání a další.

en: Other
cs: Ostatní

en: On the Other tab you can change sitewide meta settings, like enable meta keywords.
cs: Na kartě Jiné můžete změnit meta nastavení v rámci celého webu, stejně jako aktivovat meta klíčová slova.

en: Social settings
cs: Nastavení sociálních sítí

en: On this tab you can enable the %1$sFacebook Open Graph%2$s functionality from this plugin, as well as assign a Facebook user or Application to be the admin of your site, so you can view the Facebook insights.
cs: Na této kartě můžete povolit funkci %1$sFacebook Open Graph%2$s z tohoto pluginu, stejně jako určit uživatele služby Facebook nebo aplikace správcem vašeho webu, takže budete mít přehled o Facebooku.

en: The frontpage settings allow you to set meta-data for your homepage, whereas the default settings allow you to set a fallback for all posts/pages without images.
cs: Nastavení frontpage vám umožní nastavit meta-data pro vaši domovskou stránku, zatímco výchozí nastavení vám umožňuje nastavit zálohu pro všechny příspěvky/stránky bez obrázků.

en: With %1$sTwitter Cards%2$s, you can attach rich photos, videos and media experience to tweets that drive traffic to your website. Simply check the box, sign up for the service, and users who Tweet links to your content will have a &#8220;Card&#8221; added to the tweet that&#8217;s visible to all of their followers.
cs: S %1$sTwitter kartami%2$s, můžete připojit bohaté fotografie, videa a mediální zážitky ke tweetům, které řídí provoz na vašich webových stránkách. Jednoduše zaškrtněte políčko, zaregistrujte se a uživatelé, kteří tweetují odkazy na na váš obsah, budou mít &#8220;kartu&#8221, přidanou ke tweetu, který je viditelný všem vašim následovníkům.

en: On this tab you can verify your site with Pinterest and enter your Pinterest account.
cs: Na této kartě si můžete ověřit vaše stránky s Pinterest a přihlásit se do vašeho účtu Pinterest.

en: What are XML sitemaps?
cs: Co jsou mapy stránek XML?

en: A Sitemap is an XML file that lists the URLs for a site. It allows webmasters to include additional information about each URL: when it was last updated, how often it changes, and how important it is in relation to other URLs in the site. This allows search engines to crawl the site more intelligently.
cs: Mapa stránek je soubor XML, který uvádí seznam adres URL webu. To umožňuje správci webu zahrnout další informace o každé adrese URL: kdy byla naposledy aktualizována, jak často se mění a jak je důležitá je ve vztahu k ostatním adresám URL v síti. To umožňuje vyhledávačům procházet web inteligentněji.

en: What does the plugin do with XML Sitemaps?
cs: Jak funguje plugin s Mapami stránek XML?

en: This plugin adds XML sitemaps to your site. The sitemaps are automatically updated when you publish a new post, page or custom post and Google and Bing will be automatically notified.
cs: Tento plugin přidává mapy stránek XML na váš web. Tyto mapy stránek jsou automaticky aktualizovány při publikování nového příspěvku, stránky nebo vlastního příspěvku a Google a Bing budou automaticky upozorněni.

en: If you want to exclude certain post types and/or taxonomies, you can also set that on this page.
cs: Chcete-li vyloučit určité typy příspěvků a/nebo taxonomie, můžete to také nastavit na této stránce.

en: Is your webserver low on memory? Decrease the entries per sitemap (default: 1000) to reduce load.
cs: Má váš webový server nedostatek paměti? Snížte počet položek na mapu stránky (výchozí: 1000), abyste snížili zatížení.

en: Advanced Settings
cs: Pokročilé nastavení

en: All of the options on these tabs are for advanced users only, if you don&#8217;t know whether you should check any, don&#8217;t touch them.
cs: Všechny možnosti na těchto kartách jsou pouze pro pokročilé uživatele, pokud ani nevíte,zda byste měli některou zkontrolovat, nedotýkejte se jich.

en: Extensions and Licenses
cs: Rozšíření a licence

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO, %2$s to Yoast SEO Premium, %3$s and %4$s to an anchor with link about our premium plugins
en: The powerful functions of %1$s can be extended with %3$sYoast premium plugins%4$s. These premium plugins require the installation of %1$s or %2$s and add specific functionality. You can read all about the Yoast Premium Plugins %3$shere%4$s.
cs: Výkonné funkce %1$s mohou být rošířeny o %3$sYoast premium plugins%4$s. Tyto prémiové pluginy vyžadují instalaci %1$s nebo %2$s a přidání specifické funkce. Můžete se dozvědět vše o pluginu Yoast Premium %3$szde%4$s.

en: Licenses
cs: Licence

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO Premium
en: Once you&#8217;ve purchased %1$s or any other premium Yoast plugin, you&#8217;ll have to enter a license key. You can do so on the Licenses-tab. Once you&#8217;ve activated your premium plugin, you can use all its powerful features.
cs: Po zakoupení %1$s nebo jakéhokoliv jiného prémiového Yoast pluginu , budete muset zadat licenční klíč. Můžete tak učinit v záložce Licence. Po aktivaci vašeho prémiového pluginu, můžete používat všechny jeho výkonné funkce.

en: Like this plugin?
cs: Líbí se vám tento plugin?

en: So, we&#8217;ve come to the end of the tour. If you like the plugin, please %srate it 5 stars on WordPress.org%s!
cs: Takže jsme na konci naší prohlídky. Pokud se vám plugin líbí, prosím %sohodnoťte ho 5-ti hvězdičkami na WordPress.org%s!

en: Thank you for using our plugin and good luck with your SEO!<br/><br/>Best,<br/>Team Yoast - %1$sYoast.com%2$s
cs: Děkujeme, že používáte náš plugin a hodně štěstí s vaším SEO!<br/><br/>Zdraví,<br/>Tým Yoast - %1$sYoast.com%2$s

en: Please make sure both fields are filled.
cs: Prosím, ujistěte se, že obě pole jsou vyplněna.

en: Your input contains invalid characters. Please make sure both fields are filled in correctly.
cs: Zadané údaje obsahují neplatné znaky. Prosím, ujistěte se, že obě pole jsou vyplněna správně.

en: This Facebook user has already been added as an admin.
cs: Tento Facebook uživatel byl již přidán jako správce.

en: Successfully removed admin %s
cs: Úspěšně odstraněn administrátor %s

en: Successfully cleared all Facebook Data
cs: Úspěšně vymazána všechna Facebook data

en: Facebook Insights and Admins
cs: Facebook Insights a Admins

note: translators: %1$s and %2$s expand to a link to Facebook Insights
en: To be able to access %1$sFacebook Insights%2$s for your site, you need to specify a Facebook Admin. This can be a user. If you have an app for your site, you could use that as well.
cs: Aby bylo možné přistupovat k %1$sFacebook Insights%2$s pro vaše stránky, musíte určit Facebook správce. To může být uživatel. Máte-li aplikaci pro vaše stránky, můžete ji také použít.

note: translators: %1$s and %2$s expand to a link to the Yoast Knowledge Base
en: More info can be found %1$son our knowledge base%2$s.
cs: Více informací naleznete %1$sv naší znalostní databázi%2$s.

note: translators: %1$s and %2$s expand to a link to Facebook Insights
en: To be able to access %1$sFacebook Insights%2$s, you need to add a user here. The name is used for reference only, the ID is used for verification.
cs: Aby bylo možné přistupovat k %1$sFacebook Insights%2$s, musíte přidat uživatele zde. Jméno se používá pouze pro referenční účely, ID se používá pro ověření.

note: translators: %1$s and %2$s expand to a link to the Yoast Knowledge Base
en: If you don't know where to find the needed ID, see %1$sthis knowledge base article%2$s.
cs: Pokud nevíte, kde nalézt potřebné ID, přečtěte si %1$stento článek vědomostní databáze%2$s.

en: Admin's name:
cs: Jméno správce:

en: Admin's Facebook user ID:
cs: Uživatelské ID Facebook správce:

en: Add Facebook admin
cs: Přidat Facebook správce

en: Add Another Facebook Admin
cs: Přidat dalšího Facebook admina

en: Currently connected Facebook admins:
cs: Připojení Facebook admini

en: Clear all Facebook Data
cs: Vymazat všechna Facebook data

en: Auto detect
cs: Autodetekce

en: Always include
cs: Vždy zahrnout

en: Never include
cs: Nikdy nezahrnovat

en: Meta keywords used on the archive page for this term.
cs: Meta klíčová slova použita na archivní stránky pro tento výraz.

en: The canonical link is shown on the archive page for this term.
cs: Kanonický odkaz se zobrazí na stránce archivu pro tento výraz.

en: Breadcrumbs title
cs: Název Drobečkové navigace

note: translators: %s is the plugin name
en: %s Posts Overview
cs: Přehled příspěvků %s

en: Posts with good SEO score
cs: Příspěvky s dobrým SEO skóre

en: Posts with OK SEO score
cs: Příspěvky s OK SEO skóre

en: Posts with bad SEO score
cs: Příspěvky se špatným SEO skóre

en: Posts without focus keyword
cs: Příspěvky s klíčovým slovem zaměření

note: translators: %s expands to <code>noindex</code>
en: Posts that are set to %s
cs: Příspěvky,které jsou nastaveny na %s

en: Debug Information
cs: Ladící informace

en: Current option:
cs: Aktuální volba:

en: Remove these ads?
cs: Odstranit reklamy?

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO Premium
en: Upgrade to %1$s &raquo;
cs: Upgrade na %1$s &raquo;

en: Upload Image
cs: Nahrát obrázek

note: translators: %1$s: 'Facebook & Open Graph' plugin name(s) of possibly conflicting plugin(s), %2$s to Yoast SEO
en: The %1$s plugin might cause issues when used in conjunction with %2$s.
cs: Plugin %1$s by mohl způsobit problémy ve spojení s %2$s.

note: translators: %s: 'Facebook' plugin name of possibly conflicting plugin
en: Deactivate %s
cs: Deaktivovat %s

en: Access denied
cs: Přístup odepřen

en: Server requires authentication or is blocking Googlebot from accessing the site.
cs: Server vyžaduje ověření nebo blokuje Googlebotu přístup na stránky.

en: Faulty redirects
cs: Chybné přesměrování

en: Not followed
cs: Nenásledováno

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: URL points to a non-existent page.
cs: URL odkazuje na neexistující stránku.

en: Google was unable to crawl this URL due to an undetermined issue.
cs: Google nemohl procházet tuto URL v důsledku neurčitého problému.

note: Translators: %1$s: expands to '<code>robots.txt</code>'.
en: Blocked
cs: Blokováno

en: Googlebot could access your site, but certain URLs are blocked for Googlebot in your %1$s file. This block could either be for all Googlebots or even specifically for Googlebot-mobile.
cs: Googlebot má přístup na vaše stránky, ale některé adresy URL jsou pro Googlebot blokovány va vašem souboru %1$s. Toto blokování by mohlo být buď pro všechny Googlebots nebo dokonce specificky jen pro Googlebot-mobile.

en: Post doesn't exist.
cs: Příspěvek neexistuje.

en: Post has an invalid Post Type: %s.
cs: Příspěvek má chybně nastaven typ příspěvku: %s.

en: You can't edit %s.
cs: Nemůžete upravovat %s.

en: You can't edit %s that aren't yours.
cs: Nemůžete upravovat %s který není váš.

en: You have used HTML in your value which is not allowed.
cs: Použili jste HTML ve vaší hodnotě, což není povoleno.

en: You still have the default WordPress tagline, even an empty one is probably better. %1$sYou can fix this in the customizer%2$s.
cs: Stále máte výchozí WordPress slogan, i žádný by byl asi lepší.%1$sTento problém lze odstranit v personalizátoru%2$s.

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO, %2$s expands to 5.4.3, %3$s expands to Google Analytics by Yoast translators: %1$s expands to Yoast SEO, %2$s expands to the plugin version, %3$s expands to the plugin name
en: %1$s detected you are using version %2$s of %3$s, please update to the latest version to prevent compatibility issues.
cs: %1$s zjistil, že používáte verzi %2$s z %3$s, prosím, aktualizujte na poslední verzi.

en: Titles &amp; Metas
cs: Nadpisy &amp; Meta data

en: Social
cs: Sociální sítě

en: XML Sitemaps
cs: XML Sitemap

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Tools
cs: Nástroje

en: Search Console
cs: Vyhledávací konzole

en: Extensions
cs: Rozšíření

en: General
cs: Obecné

en: For more information:
cs: Pro více informací:

en: Title optimization
cs: Optimalizace nadpisu

en: Why Google won't display the right page title
cs: Proč Google nezobrazí správný název stránky

en: Template explanation
cs: Popis šablony

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: The title &amp; metas settings for %1$s are made up of variables that are replaced by specific values from the page when the page is displayed. The tabs on the left explain the available variables.
cs: Název &amp; Metas nastavení pro %1$s se skládá z proměnných, které jsou nahrazeny konkrétními hodnotami ze stránky při jejím zobrazení. Záložky na levé straně vysvětlují dostupné proměnné.

en: Note that not all variables can be used in every template.
cs: Všimněte si, že ne všechny proměnné mohou být použity v každé šabloně.

en: Basic Variables
cs: Základní proměnné

en: Advanced Variables
cs: Rozšířené proměnné

en: MultiSite Settings
cs: Vícemístné (MultiSite) nastavení

en: Edit Files
cs: Upravit soubory

en: Posts
cs: Příspěvky

en: Huge SEO Issue: You're blocking access to robots.
cs: Obrovský SEO problém: Blokuje přístup pro roboty.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Premium Support
cs: Prémiová podpora

en: FAQ
cs: Často kladené dotazy

en: Twitter username (without @)
cs: Uživatelské jméno Twitteru (bez @)

en: Facebook profile URL
cs: URL adresa profilu na Facebooku

note: translators: this should be an array of stop words for your language, separated by comma's.
en: a,about,above,after,again,against,all,am,an,and,any,are,as,at,be,because,been,before,being,below,between,both,but,by,could,did,do,does,doing,down,during,each,few,for,from,further,had,has,have,having,he,he'd,he'll,he's,her,here,here's,hers,herself,him,himself,his,how,how's,i,i'd,i'll,i'm,i've,if,in,into,is,it,it's,its,itself,let's,me,more,most,my,myself,nor,of,on,once,only,or,other,ought,our,ours,ourselves,out,over,own,same,she,she'd,she'll,she's,should,so,some,such,than,that,that's,the,their,theirs,them,themselves,then,there,there's,these,they,they'd,they'll,they're,they've,this,those,through,to,too,under,until,up,very,was,we,we'd,we'll,we're,we've,were,what,what's,when,when's,where,where's,which,while,who,who's,whom,why,why's,with,would,you,you'd,you'll,you're,you've,your,yours,yourself,yourselves
cs: o,nahoře,po,znovu,proti,všechno,jsem,a,nějaký,jsme, jako,v,být,protože,je,před,jsoucí,dole,mezi,oba,ale,pomocí,mohl by,udělal,dělat,dělá,dělající,dole,během,každý, někteří,pro,z,dále,měl,má,mít, mějící, on,on by,on bude,on je,ji, zde,zde je,její,ona sama,ho,on sám,jeho,jak,jak je,já,já bych, já budu, já jsem,já jsem, kdyby,v,v,je,to,to je,jeho,to samotné,pojďme, mě,více,nejvíc,můj,já sám,ani,z, na,jednou,pouze,nebo,jiný,mělo by,náš,my sami,venku,přes,vlastní,stejný,ona,ona by,ona bude,ona je,mělo by,tak,nějaký,takový, než, tento,to je,ten,jejich, jejich,jim,oni sami,tedy,tam,tam je,tyto,oni,oni by,oni budou,oni jsou,oni byli,toto,tamti,skrz,na,příliš,pod,do,nahoru,hodně,byl,my,my bychom,my budeme,my jsme,my jsem byli,byli,co,co je,kdy,kdy je,kde,kde je,který,zatímco,kdo,kdo je,komu,proč,proč je,s,bych,ty,ty bys,ty budeš,ty jseš,jste, váš,vaše,vy sám,vy sami

en: Existing Yoast Meta Description
cs: Existující Yoast meta popis

en: New Yoast Meta Description
cs: Nový Yoast meta popis

en: You are not allowed to access this page.
cs: Nemáte povolen přístup na tuto stránku.

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
cs[0]: Všechny <span class="count">(%s)</span>
cs[1]: Všechny <span class="count">(%s)</span>
cs[2]: Všechny <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
cs[0]: Odstranit <span class="count">(%s)</span>
cs[1]: Odstranit <span class="count">(%s)</span>
cs[2]: Odstranit <span class="count">(%s)</span>

en: Filter
cs: Filtrovat

en: Edit
cs: Upravit

note: translators: %s: post title
en: Preview &#8220;%s&#8221;
cs: Náhled &#8220;%s&#8221;

en: Preview
cs: Náhled

note: translators: %s: post title
en: View &#8220;%s&#8221;
cs: Zobrazit &#8220;%s&#8221;

en: View
cs: Zobrazit

en: Post Type
cs: Typ příspěvku

en: Post Status
cs: Stav příspěvku

en: Publication date
cs: Datum zveřejnění

en: Page URL/Slug
cs: URL příspěvku (slug)

en: Action
cs: Akce

en: Use Image
cs: Použít obrázek

note: translators: %s: '%%term_title%%' variable used in titles and meta's template that's not compatible with the given template
en: Warning: the variable %s cannot be used in this template.
cs: Upozornění: proměnná %s nemůže být použita v této šabloně.

en: See the help tab for more info.
cs: Podívejte se na kartu nápovědy pro více informací.

note: translators: %s is the name of the plugin
en: %s Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace %s

en: Remove blog page from breadcrumbs
cs: Odstraňte stránku blogu z drobečkové navigace

en: Breadcrumbs separator:
cs: Oddělovač drobečkové navigace:

en: Anchor text for the homepage:
cs: Text odkazu pro domovské stránky:

en: Prefix for breadcrumbs:
cs: Prefix pro drobečkovou navigaci:

en: Prefix for archive pages:
cs: Prefix pro stránky archívu:

en: Prefix for search result pages:
cs: Prefix pro stránky výsledků vyhledávání:

en: Breadcrumb for 404 pages:
cs: Drobečková navigace pro stránky 404:

en: Error creating %1$s export:
cs: Chyba při vytváření exportu %1$s:

en: Could not zip settings-file.
cs: Nelze vytvořit zip souboru nastavení.

en: Could not write settings to file.
cs: Nepodařilo se zapsat nastavení do souboru.

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: This is a settings export file for the %1$s plugin by Yoast.com
cs: Toto je exportní soubor nastavení pro plugin %1$s Yoast.com

en: This export includes taxonomy metadata
cs: Tento export obsahuje metadata taxonomie

en: No taxonomy metadata found
cs: Nebyla nalezena žádná metadata taxonomie

en: HeadSpace2 data successfully imported
cs: HeadSpace2 data úspěšně importována

en: WooThemes SEO framework settings &amp; data successfully imported.
cs: WooThemes SEO framework nastavení &amp; data úspěšně importována.

en: Settings could not be imported:
cs: Nastavení nelze importovat:

en: Upload failed.
cs: Nahrávání se nezdařilo.

en: Unzipping failed with error "%s".
cs: Rozbalování skončilo chybou "%s".

en: Unzipping failed - file settings.ini not found.
cs: Rozbalování se nepodařilo - soubor settings.ini nebyl nalezen.

en: Settings successfully imported.
cs: Nastavení úspěšně importováno.

en: No settings found in file.
cs: V souboru nebylo nalezeno žádné nastavení.

en: Setting "%s" is no longer used and has been discarded.
cs: Volba "%s" již není používána a byla odstraněna.

en: Focus keyword
cs: Klíčové slovo zaměření

en: SEO Title
cs: SEO Titulek

en: Meta description
cs: Meta popis

en: Meta keywords
cs: Meta klíčová slova

en: If you type something above it will override your %smeta keywords template%s.
cs: Pokud něco napíšete do pole výše, nahradí to vaši %sšablonu meta klíčových slov%s.

en: Meta Robots Index
cs: Indexace Meta robotů

en: Warning: even though you can set the meta robots setting here, the entire site is set to noindex in the sitewide privacy settings, so these settings won't have an effect.
cs: Varování: přestože zde můžete změnit nastavit tagu meta robots, celý váš web je nastaven na noindex v 'nastavení zobrazování webu', takže toto nastavení nebude mít fakticky žádný efekt.

en: Meta Robots Follow
cs: Sledovat Meta roboty

en: Meta Robots Advanced
cs: Pokročilé nastavení Meta robotů

en: Advanced <code>meta</code> robots settings for this page.
cs: Rozšířené nastavení <code>Meta</code> robotů pro tuto stránku.

en: Site-wide default: %s
cs: Základní nastavení pro celý web: %s

en: None
cs: Žádný

en: NO ODP
cs: Žádné ODP

en: No Image Index
cs: Žádný index obrázku

en: No Archive
cs: Nearchivovat

en: No Snippet
cs: Žádný úryvek (snippet)

en: Breadcrumbs Title
cs: Název drobečkové navigace

en: Title to use for this page in breadcrumb paths
cs: Název který bude použit na této stránce v adrese Drobečkové navigáce

en: Canonical URL
cs: Kanonická URL

en: The canonical URL that this page should point to, leave empty to default to permalink. %sCross domain canonical%s supported too.
cs: Kanonická URL na kterou se má stránka odkazovat. Nechte prázdné pro použití trvalého odkazu. Je podporováno i %s odkazování mezi doménami%s

en: 301 Redirect
cs: 301 Přesměrování

en: The URL that this page should redirect to.
cs: URL na kterou se má tato stránka přesměrovat

en: Post is set to noindex.
cs: Příspěvek je nastaven na "neindexovat".

en: No focus keyword set.
cs: Nebylo nastaveno žádné hlavní klíčové slovo.

en: (no parent)
cs: (bez základu)
